Gryzienie i inne

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dejzi
Posty: 17
Rejestracja: pt lut 22, 2013 3:11 pm

Re: Gryzienie i inne

Post autor: dejzi »

marryjuana pisze:
xkuubi pisze:Minimalne wymiary na dwa ogony to 70x40x60 :)
Patrz wyżej. Twoja klatka jest nieodpowiednia nawet dla jednego szczura. Szczurka będzie się męczyła
po pierwsze: bo ma ZDECYDOWANIE ZA MAŁĄ KLATKĘ DLA SIEBIE SAMEJ
po drugie: bo nie ma towarzysza, a szczur to zwierzę stadne i trzymanie go samego jest znęcaniem się nad nim (niezależnie od czasu, jaki wkładasz w zabawy i miłości, jaką wydaje ci się, że go darzysz).

Poza tym wychodzę z założenia, że jeśli nie stać Cię na odpowiednią klatkę (ja za swoją wydałam 130zł, jest to jedna z lepszych ofert w dobrej cenie), to nie stać Cię na szczura, bo jest to zwierzę bardzo chorowite, na którego leczenie można nieraz wydać równowartość klatki w jedną godzinę.

Jeszcze jedno pytanie - czym leczyłaś przeziębienie u swojego szczura?

TZN. ta klatka ma ogolnie 3 piętra to nie jest taka zwykła. w sensie że mnie nie stać chodziło mi o ten miesiąc. bo miałam za dużo wydatków a koleżanki tu mówiły ze jak najszybciej mam zaadopptować mogę to zrobić ale w nast miesiecau dopiero. hm wet mi przepisał kurcze nie pamietam jak to sie nazywało ale flu cos tam nie pamietam :(
EratoTiaTuatha
Posty: 98
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:41 pm
Lokalizacja: Skępe/Toruń
Kontakt:

Re: Gryzienie i inne

Post autor: EratoTiaTuatha »

To, że klatka ma ileś pięter niczego nie zmienia. Klatka MA mieć piętra, wszystkie klatki ludzi na forum je mają (takie lub inne, nie wiem co o tym sądzi reszta ale ja wychodzę z założenia że pełne piętra (na całą powierzchnię klatki) to kiepski pomysł, bo ograniczają możliwość wspinania się i skakania). Oprócz pięter klatka powinna mieć też inne rzeczy, hamaki, domki, i tym podobne, a podejrzewam, że w twojej nic z tych rzeczy się nie zmieści. Szczury uwielbiają się wspinać i biegać.
Awatar użytkownika
marryjuana
Posty: 179
Rejestracja: wt sie 21, 2012 6:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gryzienie i inne

Post autor: marryjuana »

Dejzi, ilość pięter nie zwiększy Ci objętości klatki, w ten sposób oszukujesz tylko siebie, ale szczura nie oszukasz i jeszcze raz powtarzam, trzymanie szczura samego oraz trzymanie go w tak małej klatce JEST ZNĘCANIEM SIĘ NAD NIM.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”