Co mam zrobić?

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kuba333
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 1:04 am

Co mam zrobić?

Post autor: Kuba333 »

Zastanawiam się nad kupnem szczura mam już nawet przygotowaną klatke dla niego,niestety nigdzie w oklicy nikt nie ma szczurów,nawet sprawdzając na internecie zauważyłem że ci którzy sprzedają szczury lub oddają mieszkają oddaleni odemnie o przeważnie od 50-100km,myślałem nad wysyłką ale mało ludzi zgadza sie na taką opcję.
Byłem ostatnio nawet w kilku zoologicznych i nigdzie nie znalazłem szczura.
Co mam zrobić?Pomocy
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Co mam zrobić?

Post autor: nienazwana »

Skąd jesteś?
Czasem ludzie z forum oferują darmowy transport "przy okazji". Trzeba czasem trochę poczekać aż się "trafi" szczurek w miarę blisko ale warto naprawdę. Kupując szczurka masz duże szanse na zakup chorowitego, genetycznie upośledzonego, czasem samiczki w ciąży lub szczura już chorego, nie wspominając o sponsorowaniu okrutnego procederu pseudohodowli zwierząt. Przesyłka nie wchodzi w grę absolutnie. Wyobraź sobie jakby Ciebie ktoś władował w paczkę i wysłał ;) . No i adoptujemy zawsze minimum 2 ogonki. Jeśli możesz wziąść jedno zwierzę weź chomika albo królika. Jeden szczurek będzie nieszczęśliwy i samotny.
Kuba333
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 1:04 am

Re: Co mam zrobić?

Post autor: Kuba333 »

No tak lepiej poczekać,też tak właśnie myślałem nie chciałem zbytnio kupować szczurka ze sklepu zoologiicznego.
Może uda mi sie kogoś znależć kto by mi mógł tego szczurka przewieść.
Dzięki za pomoc :D
Kuba333
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 1:04 am

Re: Co mam zrobić?

Post autor: Kuba333 »

Kuba333 pisze:No tak lepiej poczekać,też tak właśnie myślałem nie chciałem zbytnio kupować szczurków ze sklepu zoologiicznego.
Może uda mi sie kogoś znależć kto by mi mógł te szczórki przewieść.
Dzięki za pomoc :D
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Co mam zrobić?

Post autor: nienazwana »

Daj ogłoszenie w odpowiednim dziale forum.
Napisz w jakiej okolicy poszukujesz szczurków do adopcji, jaka płeć (bierzemy zawsze jednej płci lub po sterylizacji), ew. kolor i wiek. I ogłoś że ewentualnie poszukujesz transportu z ..... do......... i kiedy potrzebny transport.
Na forum jest dział o adopcjach i o transporcie za free lub za przysłowiowe grosze. Powodzenia.
Kuba333
Posty: 25
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 1:04 am

Re: Co mam zrobić?

Post autor: Kuba333 »

Dzięki.Zaraz wystawie ogłoszenie,może coś z tego będzie.:-) :-) :-)
rockshoot
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 10:40 pm
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: Co mam zrobić?

Post autor: rockshoot »

Bierz od razu dwa szczurki, one nie mogą żyć pojedynczo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”