Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: PunkPandora »

Mniej wiecej 2 tygodnie temu zalatwilam sobie szczurka tej ''rasy'' czy odmiany.
Malo jest o niej napisane w internecie, i podobno to dosyc nowa odmiana w szczurzym swiecie.
Ma ktos moze jakies doswiatczenie co do takich szczurow? Czesciej choruja? Maja problemy z czyms? Trzeba je inaczej traktowac?
Oreo (tak nazwalam mojego diabla) jest strasznie pobudliwa i ciagle lata po klatce jak szalona, ciagle by sie tylko z innymi malymi bawila i kazdego zaczepia, jest tez bardzo przyjazna wobec mnie i innych ludzi, ciagle lize rece, palce, i ogolnie wszystko caluje.
Jakby ktos nie wiedzial, Red Eyed Devil to szczur z mocno czerwonymi oczami, a jego siersc jest ciemno-szara i z wiekiem jasnieje do normalnej szarosci.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: Paul_Julian »

Moze tu http://forum.szczury.biz/viewtopic.php? ... c&start=90 znajdziesz wiecej info, bo nie wiem czy u nas ktos ma.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: smeg »

Czyzby "hodowla" Cat's Dream?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: PunkPandora »

Maluszek (I sama wlascicielka) nie z Polski, kupiony z hodowli BerlinRats. Mozna im ufac, wszystko wyglada dosyc profesjonalnie.
W necie ciezko cos znalesc bo to dosyc nowa 'rasa', najczesciej ludzie sie rozplywaja jakie te szczury sa piekne i jak bardzo by je chcieli miec...
Ale niektorzy mowia tez ze nie ma u nich nic specjalnego. Sama juz nie wiem...
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: sciurus vulgaris »

W Polsce z tego co mi wiadomo devilami zajmuje się właśnie Cat's Dream, ta nowa Wonderland (obie to ten sam pułap oczywiście) a niedawno i z warszawskiej karmówki były devile wyciągane.
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: sciurus vulgaris »

Btw, na stronie BerlinRatsów nie jestem w stanie znaleźć devili. Nie wiem czy wynika to z mojej wrodzonej nienawiści do języka niemieckiego czy faktycznie hodowla pominęła miot z którego pochodzi Twoja Oreo?
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Szczur ''Rasy'' Red Eyed Devil

Post autor: PunkPandora »

Mozliwe ze usuneli, albo ich nigdy tam nie bylo w sumie, nie pisalam na ich stronie tylko na ich ogloszeniu na kleinanzeigen.
Tak czy inaczej, z Devilami nie ma zadnych problemow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”