Kupno następnego szczurka

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fallauthy
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 10:09 am

Kupno następnego szczurka

Post autor: Fallauthy »

Witam,

od roku miałem dwa szczurki - Lili i Mimi. 2 listopada odeszła od nas Mimi. Zastanawiałem się żeby nie dokupować następnego ogoniastego, bo w przyszłości chciałbym mieć psa. Jestem teraz na studiach i myślę, że za 2-3 lata tak by właśnie było. Jednakże w głębi duszy dalej chciałbym mieć cirunego (a dokładniej ciurną :p) tylko nie wiem czy by to nie kolidowało z innymi zwierzakami. Ogólnie jestem osobą, która uwielbia zwierzęta i szczurki są moimi pierwszymi (w domu była zasada "zwierzęta fajnie, ale nie moje"). Co mi doradzicie? Wziąć kolejnego słodziaka czy odpuścić?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kupno następnego szczurka

Post autor: smeg »

W jakim wieku jest Lili? Jeśli ma mniej niż 2 lata, koniecznie dobierz jej koleżankę. Szkoda, żeby szczurek mieszkał sam, to silnie stadne zwierzęta, a Lili jeszcze trochę pożyje. Poza tym wiele osób na forum ma szczury i psy albo szczury i koty - spokojnie można trzymać te zwierzaki tak, aby nie wchodziły sobie w drogę ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Fallauthy
Posty: 15
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 10:09 am

Re: Kupno następnego szczurka

Post autor: Fallauthy »

Lili ma ok. półtora roku, mam ją od sierpnia zeszłego roku. Zastanowię się, ale tak uwielbiam ogoniaste, że czasami myślę czy nie dobrać jeszcze jakieś dwie panienki. Dzięki! ^^
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Kupno następnego szczurka

Post autor: Snajperka »

Ja mam szczury, kota i psy. Da się. :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”