zabawy szczurków

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Roksa123
Posty: 37
Rejestracja: pt sty 02, 2015 1:27 pm

zabawy szczurków

Post autor: Roksa123 »

Temat jest poświęcony zabawom naszych ogonków. Każdy będzie mógł tu opisać ulubioną zabawe jego gryzoni. Może zaczne ja. Moje szczuraski Fred i Momo upodobały sobię bieganie za ołówkiem i za śladami jakie za sobą on zostawia. Nie pytajcie się mnie czemu taka zabawa, odkryłam ją przy robieniu zadań domowych.
Ze mną:Fred, Momo
Za TM: Rico, Ratatuj
Nadzeja umiera ostatnia
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: zabawy szczurków

Post autor: harleyquinn »

Łaskotanie mojego łysola :)

PS. Słuchaj, nie musisz za każdym razem pisać "za tm" itp.; wejdź w "panel sterowania" następnie "profil" i "podpis" i dodaj tam, co chcesz. Wtedy będziesz to miał/a zawsze pod dodanym postem ;)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
kopytek
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 20, 2014 8:41 am

Re: zabawy szczurków

Post autor: kopytek »

Nasze dziewczyny najbardziej lubią buszowanie w pościelach, kocach, poszewkach xD
W kocu porobiły sobie dziury i za każdym razem wychodzą z innej, my musimy je szukać ; p
Poza tym przeciąganie sznurków ( bardziej interesujące są kable), zabieranie chusteczek, przeciskanie się pod nogami i rękami.
Bardzo wesołe i przyjacielskie samiczki nam się trafiły ; )
Tosia i Zuzia - w styczniu 2015 skończyły roczek
Kadans
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 19, 2014 5:37 pm

Re: zabawy szczurków

Post autor: Kadans »

Moje szczurki... mają różne pomysły, od biegania jak szalone po całym łóżku do ganiania się jak pokręcone. Ewentualnie naskakują na siebie, wyglądają jakby się wtedy biły. Czasem któryś piśnie, wtedy przerywają zabawę, chwila odpoczynku i ponownie biega jeden za drugim ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”