Rozmiary szczurów bezwłosych

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Rozmiary szczurów bezwłosych

Post autor: kovanaszakira »

Dostałam w środę dwóch bezwlosych kawalerów i próbuję określić w jakim są wieku- stąd moje pytanie- czy hairless/ double rex dorównują gabarytowo szczurom "ofutrzonym"?... bo nie wiem do jakiej skali się odnosić, a wiem, że ogólnie są delikatniejsze. Na dzień dzisiejszy są dużo drobniejsi od doroslych samic, na oko poniżej 300g.
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rozmiary szczurów bezwłosych

Post autor: noovaa »

Nie różnią się rozmiarem. Ale zakres rozmiarów szczurów jest duży, są szczury małe, których prawidłową wagą będzie 300g i są ogromne 600g i więcej, bez grama tłuszczu. Dlatego wiek określić jest ciężko, jeśli proporcje ciała na to nie pozwalają.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: Rozmiary szczurów bezwłosych

Post autor: kovanaszakira »

Dzięki @noovaa :) To są moje pierwsze hairless'y, widzialam ostatnio kilka na filmach i wygladaly na drobniutkie dlatego zastanawialam sie czy czasem nie maja tendencji do takiej lżejszej budowy ciała :) A może to futro po prostu pogrubia? ;D
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”