szczury same przez 7 dni

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kp21
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 05, 2015 5:47 pm

szczury same przez 7 dni

Post autor: kp21 »

Czy mogę zostawić moje dwa szczurki same w domu na 7 dni? Nie będą wypuszczane, będą miały codziennie świeża wode oraz jedzenie. Zostaną pod opieką mojej mamy która bardzo brzydzi się szczurów :( Czy to nie będzie dla nich za długo? Oraz czy po moim przyjeździe nie zastaNe całkiem innych szczurów niż przed wyjazdem ??? ??
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: szczury same przez 7 dni

Post autor: noovaa »

A czy w razie jakiegoś wypadku mama będzie w stanie uratować szczurka ? Wyplątać łapkę z nitki, zawieźć do weterynarza etc. ?
Jeśli tak, to tydzień bez wypuszczania im nie zaszkodzi, ale jeśli nie, warto poszukać kogoś kto będzie w stanie szczurkowi w razie czego pomóc.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
kp21
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 05, 2015 5:47 pm

Re: szczury same przez 7 dni

Post autor: kp21 »

noovaa pisze:A czy w razie jakiegoś wypadku mama będzie w stanie uratować szczurka ? Wyplątać łapkę z nitki, zawieźć do weterynarza etc. ?
Jeśli tak, to tydzień bez wypuszczania im nie zaszkodzi, ale jeśli nie, warto poszukać kogoś kto będzie w stanie szczurkowi w razie czego pomóc.
Myślę że nie będzie z tym problemu, jeszcze z nią pogadam :) Mam nadzieję że się przełamie i wypuści szczurki żeby pobiegały sobie po biurku, chociaż tyle ;) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”