Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
bodzia
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 15, 2015 12:15 pm

Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Post autor: bodzia »

hej,
nie znalazłam jeszcze takiego tematu na tym forum. Generalnie miałam już parę razy gdy śniły mi się szczury i jestem ciekawa jaka jest Wasza interpretacja takich snów??


Jedyne co znalazłam to ;D
Jeśli śnią ci się szczury, to bardzo prawdopodobne jest, że w twojej lodówce jest coś, co dawno powinno zostać zjedzone i właśnie zaczęło się rozkładać. Warto więc sprawdzić swoją lodówkę i usunąć wszystko, co się w lodówce znajdować nie powinno. Taki zabieg powinien natychmiastowo usunąć sny o szczurach.
Druga interpretacja
masz w firmie darmozjada. Sam nie pracuje tak, jak powinien, a wyjada resztki z tego, co wyprodukowali twoi uczciwi pracownicy. Musisz szybko znaleźć takiego delikwenta i wywalić ze swojego przedsiębiorstwa na bruk. Niech żałuje… a sny o szczurach pożegnają.
Źródło tych interpretacji: http://co-to-znaczy.pl/co-to-znaczy-jak ... a-szczury/

Co Wy myślicie o tej lodówce?? Śniły Wam się szczury??
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Post autor: Etche »

mi sie dzis snilo, ze moj Rex pogryzl sie z jedna samiczka, przez co biedna stracila jeden ze swoich baranich rogow, ktory naprawilem trytka. Nawet nie probuje tego interpretowac w zaden sposob bo wyjdzie, ze mam swira;p
Awatar użytkownika
bodzia
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 15, 2015 12:15 pm

Re: Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Post autor: bodzia »

nie piszę żeby wierzyć w te sny, ale generalnie każdy sen ma jakieś znaczenie
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Post autor: smeg »

Często śnią mi się szczury, głównie jako katastrofy - że np. wszystkie moje samiczki uciekły i zaciążyły z jakimiś innymi szczurami albo że szczur mi umiera na rękach, a ja biegnę do weterynarza, który oczywiście jest zamknięty :P Ale w sennikach już nie sprawdzam znaczenia, bo wiadomo, że opisują one raczej sny osób, które szczurów nie posiadają i opierają się na standardowym wizerunku szczura w kulturze - szkodnika.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
bodzia
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 15, 2015 12:15 pm

Re: Sny o szczurach - jakie mogą mieć znaczenie??

Post autor: bodzia »

jak się człowiek napatrzy na szczury to rzeczywiście później mogą się śnić ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”