Mam za duże jaja

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ajnsztajn
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 17, 2015 1:29 pm

Mam za duże jaja

Post autor: Ajnsztajn »

Czy mam się martwić że mam takie jaja l,czy wszystko ze mną dobrze?
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Mam za duże jaja

Post autor: cane »

Może zmień formę na "mój szczur ma..." bo mam ochotę ciebie do jakiegoś urologa wysłać >:D .

Niektóre chłopaki mają wielkie, widoczne i sterczące jaja - taka ich uroda... Może spróbuj wkleić zdjęcie, żeby fachowcy ocenili rozmiar albo sam pooglądaj zdjęcia szczurzych chłopaków by zorientować się w możliwych rozmiarach ;).
Jeśli mimo tego twierdzisz, że są za duże to szczurka pod pachę i biegusiem do weterynarza...
Ajnsztajn
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 17, 2015 1:29 pm

Re: Mam za duże jaja

Post autor: Ajnsztajn »

Obrazek

Obrazek

Jestem szczurem i te jaja trochę mi przeszkadzają w chodzeniu, ale mimo niedogodności, jestem dumnym samcem alfa. Zastanawiam się tylko czy nie są one za duże?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mam za duże jaja

Post autor: smeg »

Są średniej wielkości, widziałam samce z większymi :P Taki urok szczurów (i myszy), że ich jądra są duże i wydają się nieproporcjonalne do reszty ciała.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”