3 starsze szczurzyce , zaadoptować 1 czy lepiej 2 maluszki

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xxViktoriaxx
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 16, 2015 10:12 pm
Lokalizacja: Katowice

3 starsze szczurzyce , zaadoptować 1 czy lepiej 2 maluszki

Post autor: xxViktoriaxx »

Mam 3 szczurcie (samiczki) , dwie mają ok. roku i 1 miesiąca a trzecia ma 8 miesięcy.
Buduje klatkę prawdopodobnie od poniedziałku i kiedy juz będzie gotowa chciałam zaadoptować jakiegoś młodego szczurka , ale moje szczurki są no cóż dość stare jak dla takiego miesięcznego np. maluszka .
Chociaż bawią się i w ogóle, ale nie będzie czuł się źle wśród takich starszych szczurzyc ??
Lepiej wsiąść jednego czy dwa maluszki ??
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: 3 starsze szczurzyce , zaadoptować 1 czy lepiej 2 malusz

Post autor: cane »

W sumie w takim wypadku lepiej wziąć 2 dziewczyny - inaczej 1 nie dość, że będzie zamęczać starsze szczurki to będzie się też wiecznie nudzić...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 3 starsze szczurzyce , zaadoptować 1 czy lepiej 2 malusz

Post autor: Paul_Julian »

To jeszcze nie jest taka duża róznica wieku, ale faktycznie lepiej wziąć 2 dzieciaki. Taki 3 miesięczny kajtek to jest wulkan energii, i w momencie gdy 8 miesieczniak bedzie zajety drzemką poobiednią - młodziak będzie mu skakał po głowie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”