Szczur Zjadł tusz do rzęs;

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
LeftDuality
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 05, 2014 5:08 pm

Szczur Zjadł tusz do rzęs;

Post autor: LeftDuality »

Nie znalazłam tematu związanego bezpośrednio z tym, mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu.

Siostra nie sprzątnęła chusteczki po malowaniu się i szczur się do tego dobrał. Widziałam, że ze dwa dobre kęsy wszamał.

Jak pilna jest sytuacja? Do dobrego weterynarza mam około 40 minut drogi. Nie chcę jechać tak daleko, jeśli nie jest to ważna sprawa.
Tusz jest firmy Astor - Big And Beautiful BOOM (czy jakoś tak).
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczur Zjadł tusz do rzęs;

Post autor: Paul_Julian »

Prawdopodobnie tylko pogryzł, nie zjadł. Na zatrucie najlepiej podac zwykły węgiel leczniczy, nawet z 1/4 tabletki. Mozna rozcieńczyc z wodą i dodac np. trochę kaszki, gerberka , pasztetu, wsączyć do ciastka itd. ALbo dac do łapek, węgiel jest słodki, niektóre szczury schrupią. I obserwować czy się nie pogarsza. Pewnie nic sie nie będzie działo :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
LeftDuality
Posty: 17
Rejestracja: wt sie 05, 2014 5:08 pm

Re: Szczur Zjadł tusz do rzęs;

Post autor: LeftDuality »

Do teraz nic się nie dzieje. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Wystraszyłam się :c
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”