Edycja postow

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Edycja postow

Post autor: odmienna »

Ten brak edycji jest frustrujący (znowu zrobiłam byka :-\ ) – czy nie można by jednak rozważyć opcji (gdzieś się z taką spotkałam), że można nanosić poprawki do chwili, gdy ktoś inny w temacie się wypowie? Takie rozwiązanie w dużej mierze eliminuje nierzetelne manipulowanie sensem wypowiedzi a z drugiej strony...o ileż mniej wstydu bym spożyła :P (dysortografia, to ciężkie kalectwo :'( )
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: dusiaczek »

Albo chociaż z 15 minut od wysłania... To jest bardzo irytujące ten brak. Rozumiem obawę o to że ktoś sobie może zmieniać posty, dla tego mogłoby być tylko póki ktoś inny nie doda. Tak jest WSZĘDZIE i funkcjonuje, a potem tworzą się posty pod postami i różne inne rzeczy... a więc i ja APELUJĘ :)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Melody »

Podnoszę temat do góry, prowadzę swój temat o szyciu legowisk, hamaków, norek i tunelów, edycja jest mi potrzebna by edytować listę u mnie kupujących osób jak i rzeczy które uszyłam by użytkownicy mieli wgląd na rzeczy. To trochę nieporadne, że jak chcą coś zobaczyć będą musieli ''kopać'' w postach całego tematu by zobaczyć zdjęcia, albo będą co chwile mi pisali w temacie, na PW albo na gg bym im podesłała zdjęcia. Błagam zróbcie coś z tym, to chyba wam nie utrudni życia a nam ułatwi
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
Awatar użytkownika
Melody
Posty: 82
Rejestracja: pt lip 17, 2009 12:13 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Melody »

ludzie zlitujcie się :-\ >:D
„Wytrwaj tę walkę(…) a po wewnętrznej burzy ujrzysz w duszy i sercu stateczną pogodę.”
Edmund Bojanowski
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Nina »

A co szanowny Admin na pomysł edycji postów tylko w jednym dziale? Tak jest np na spsie
Chodzi mi konkretnie o:
"Oddam/ sprzedam/ kupie"


Głupio co chwile prosić modów o aktualizacje bazarku a z drugiej strony ciągłe pw o już sprzedane rzeczy też są irytujące. Z kolei gdyby chcieć każdą rzecz aktualizować w nowym poście to temat w pare chwil będzie kilka stron ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: klauduska »

jestem absolutnie za. każdego błędu mojego w pisowni niechcący nie chce mi się zgłaszać, ale znowu razi/kole w oczy potwornie. za dużo roboty bezsensownej przez to modzi mają też swoją drogą :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Edycja postow

Post autor: lovekrove »

Z tego co wiem, to opcja edycji została usunięta, ponieważ ludzie wykorzystywali ją na swoją korzyść, robiąc zamieszanie. W takim razie nie można zrobić czegoś takiego, że ta opcja będzie, lecz będzie dostępna także wersja pierwotna posta? ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Paul_Julian »

Oprócz tego, co powiedziała Lovekrove, na tym engine forum nie przewiduje możliwości czasowej edycji, nie ma równiez mozliwości wybiórczej moderacji ( np. tylko jednego działu).
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Edycja postow

Post autor: Niamey »

brak możliwości edycji postów jest nieco niewygodna - a jak ktoś modyfikuje swoje wypowiedzi, zmieniając sens dyskusji, to powinien dostawać ostrzeżenie :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Paul_Julian »

Niamey, najwyrazniej nie pomogły ani ostrzeżenia ani bany. Nie znam sprawy, jak przyszedłem to już tak było ;)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Edycja postow

Post autor: noovaa »

Niamey, uważam że nie w każdej chwili jest ktoś zielony i czasem zanim ktoś zauważy/zainterweniuje na forum może zrobić się niezła awantura, bo ktoś ochrzanił kogoś za nic (po edycji postu przecież nic nie ma)...

Zieloni są po to, żeby można było czasem się uśmiechnąć i poprosić o edycję, a jak trzeba szybko, to nikt za post pod postem się nie gniewa.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Edycja postow

Post autor: Niamey »

czy ja wiem, na wszelkich znanych mi forach nie ma tego problemu ;) ostrzeżenia i bany rozwiązują problem, o ile są stosowane konsekwentnie i stanowczo. W końcu ban to takie dość mocne narzędzie i raczej ciężko żeby ktoś zbanowany nadal edytował swoje posty ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Edycja postow

Post autor: Paul_Julian »

Są osoby,które po banie wracają jak bumerang, a zmienne ip jest trudno wytępić. Modzi musieli by nic nie robić tylko śledzić kazdy post, rozwikłac kazdą awanturę, zaglądać w logi, i bardzo szybko mieliby dosc. Gdyby sie dało zrobić czasowe,to by bylo.
Pytalem Ani w zeszłym roku o czasową i bazarkową moderację, odpowiedz jest wyzej.
Naprawdę nie jest to nikomu na zlosc. Jest opcja 'podgląd', mozna sprawdzic byki, wiecej info dac w 2gim poscie, a o edycję bazarku poprosíc moda.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edycja postow

Post autor: Hanka&Medyk »

Zainstalujcie sobie moduł sprawdzania pisowni polskiej i przynajmniej jeden problem zniknie :)
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Edycja postow

Post autor: Niamey »

nadal nie rozumiem czemu tylko na tym forum jest to problem ;) a przecież szczury to nie jest jakiś szczególny temat ;) Jestem ciekawa ile jest w rzeczywistości osób, które wracają jak ten bumerang po banie. Wydaje mi się, że mocno demonizujecie, a wystarczyłoby tylko więcej konsekwencji. To trochę niesprawiedliwe, że wszyscy użytkownicy mają być karani za to, że czasem pojawiają się nieodpowiedzialne osoby, a moderacja nie umie tego ukrócić.

Hanka&Medyk, większość nowszych wersji przeglądarek ma automatyczne sprawdzanie, więc naprawdę nie rozumiem jak w co drugim poście może być "szczór kaptórowy" :D poza tym np. ja piszę z komórki i tak czy siak nie mam możliwości instalacji takiego modułu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”