Edycja postow

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Edycja postow

Post autor: Polaczka »

Wraz z nowym skryptem uciekla?
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

Odp: Edycja postow

Post autor: martusia7377 »

a..no właśnie? co z edycją?
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Edycja postow

Post autor: limba »

A opcja "modyfikuj" wam nie dziala?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Edycja postow

Post autor: Polaczka »

Nie nie dziala. Jak na razie to dziala tylko modom.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Edycja postow

Post autor: sophiya »

Nawet nie ma Co działać. "Modyfikuj" po prostu nie ma :P
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Edycja postow

Post autor: limba »

Bo modom z wiadomych wzgledow dzialac musi  :P
No nic pozostaje poczekac co @ll na to.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: Marcin »

szukamy rozwiazania posredniego, tzn dac Wam mozliwosc edycji do godziny czasu. Niestety mielismy juz problem z osobami edytujacymi kilkadziesiat swoich odpowiedzi w kilku watkach. Jak mozna sie domyslic, calkowicie zmienial sie ton wypowiedzi co skutkowalo prowokacjami typu "za co mnie ukarano, wskazany w uzasadnieniu post jest przeciez calkowicie niewinny"
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Edycja postow

Post autor: Polaczka »

Allchemik sorry ze tak powiem, ale to jest smieszne. Na kazdym normalnym forum dziala opcja edytuj. (pisze np. 'post ostatnio edytowany w dniu xx.xx.xxxx o godzinie xx:xx X razy . A jesli ktos prowokuje i to widac, dawaj ostrzezenie, 3 ostrzezenia - ban. Bo jak na razie to jest maksymalnie utrudnione funkcjonowanie na tym forum, co dziala tylko na jego niekorzysc!
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: hubiko »

a nie może być chociaż edycja w ciągu np godziny od napisania posta..?
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: Marcin »

Polaczka decyzja nie nalezy tylko do mnie, odpowiedz bedzie pozniej
hubiko pisze: a nie może być chociaż edycja w ciągu np godziny od napisania posta..?
@llchemic pisze: szukamy rozwiazania posredniego, tzn dac Wam mozliwosc edycji do godziny czasu.
;]
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
hubiko
Posty: 88
Rejestracja: pn cze 11, 2007 11:20 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: hubiko »

oj no :P
Aj em emejzing hiubi a to moje emejzing tiszerty:
Tiszert (RIP ['])
Mysza (mojego skarba)
Spock (u mnie od 27-05-2007)
Samurai (u mnie od 15-06-2007)
>TISZEROWA GALERIA<
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Edycja postow

Post autor: limba »

Polaczka uwierz ze to nie jest smieszne. Juz sie na tym nie jeden raz przejechalismy i mozliwosc edycji do godziny po napisania posta jest wyciagnieta nauka. Fakt ze byli uzywkownicy do ktorych mialo sie duzo cierpliwosci, z tego tez wyciagnelismy nauke. Mysle ze jesli do godziny nikt nic pilnego nie zauwazy do poprawy to po 24 godzinach tez nie  ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: Marcin »

Została dodana możliwość edycji własnych postów w czasie do 120 minut, dodatkowo edycja przeprowadzona do 90 sekund nie pozostawi śladu w postaci "Ostatnia zmiana: xxx wysłane przez yyy". Pozwoli to na edycję zauważonych błędów, a nas zabezpieczy przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Dodatkowo niedługo czas ten będzie różnicowany w zależności od przynależności do różnych grup. Innych rozwiązań problemu edycji postów nie przewiduje się ;]
Ostatnio zmieniony czw sie 16, 2007 9:20 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Edycja postow

Post autor: Polaczka »

Niekoniecznie do poprawy, moze ktos bedzie chcial cos dodac. Wtedy wszyscy maja gnac do moderatorow? To dopiero bedzie..
Myslalam ze jestesmy powaznymi ludzmi na powaznym forum, na zadnym innym z ktorego korzystam nie ma takich dziwnych problemow, a jesli ktos robi numery jest ze spolecznosci forumowiczow kasowany i po klopocie. Ale co ja mam do gadania.. moge co najwyzej wyrazic niezadowolenie..  :P

P.S Limbo w niedziele 3 ogonki 5tygodniowe beda u mnie, mam zamiar laczyc je z Kuba, poradzisz mi co robic jak przyjdzie co do czego i bede miala watpliwosci? Troche sie obawiam. Oczywiscie zaloze tez temat na forum z opisem jak przebiegaja 'akcje'  ;) [przepraszam za offa]

--
edit:
pierwsza edycja :-) kochana opcja wrocila, Bog zaplac  :P
Ostatnio zmieniony czw sie 16, 2007 9:21 pm przez Polaczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Odp: Edycja postow

Post autor: Marcin »

Polaczka pisze: Myslalam ze jestesmy powaznymi ludzmi na powaznym forum, na zadnym innym z ktorego korzystam nie ma takich dziwnych problemow, a jesli ktos robi numery jest ze spolecznosci forumowiczow kasowany i po klopocie.
Też tak do pewnego czasu sądziliśmy, teraz ciężko nam momentami przychodzi zaufać Wam ;] Na ilu innych forach na których się udzielasz główny temat forum jest wyłudzany jako pożywienie dla innych zwierząt? albo user który ma kilka tysięcy postów zaczyna edytować swoje posty zmieniając całkowicie sens wątków? :) Takich akcji mieliśmy kilka(naście) stąd ograniczone zaufanie. Mimo wszystko uważamy że wychodzicie na tym lepiej niż gorzej :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”