Shout Box

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Shout Box

Post autor: Leia »

Sagitta ja byłam, ale mnie nie było... tzn. byłam zalogowana, ale bawiłam się z Gośką i jak wróciłam do kompa, to już Cię nie było.
O najdrożsi admini, wysoka komisjo, bardzo prosimy przywróćcie sb, bo nam brak kontaktów miedzyszczuludzkich!
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Shout Box

Post autor: merch »

No wlasnie , gdzie mam napisac, ze obgryzaja mi palce , albo, ze zbiera sie na burze - no!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Shout Box

Post autor: yss »

SB zostało usunięte na płatną prośbę rodzin szczuromaniaków.

szczuromaniacy z wytrzeszczem, klepiący w klawiaturę, gapiący się w ekran i wybuchający nagłym, a niekontrolowanym śmiechem, budzili w bliskich zrozumiały niepokój. szczególnie, gdy bliscy próbowali poczytać im przez ramię - to, co czytali, budziło niepokój jeszcze większy.

przysłano do administracji szczury.org petycję podpisaną przez 117 osób. pozytywne rozpatrzenie petycji dało w efekcie brak SB, dzięki czemu forumowicze mogli otrzepać się z pajęczyn, wstać od komputera i wrócić do normalnego życia. uniknięto również wielu wizyt u psychologów i psychiatrów. powinniście być wdzięczni....


..
a tak serio, też nie wiem, czemu nie ma sb...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Shout Box

Post autor: zalbi »

yss pisze:SB zostało usunięte na płatną prośbę rodzin szczuromaniaków.

szczuromaniacy z wytrzeszczem, klepiący w klawiaturę, gapiący się w ekran i wybuchający nagłym, a niekontrolowanym śmiechem, budzili w bliskich zrozumiały niepokój. szczególnie, gdy bliscy próbowali poczytać im przez ramię - to, co czytali, budziło niepokój jeszcze większy.

przysłano do administracji szczury.org petycję podpisaną przez 117 osób. pozytywne rozpatrzenie petycji dało w efekcie brak SB, dzięki czemu forumowicze mogli otrzepać się z pajęczyn, wstać od komputera i wrócić do normalnego życia. uniknięto również wielu wizyt u psychologów i psychiatrów. powinniście być wdzięczni....


..
a tak serio, też nie wiem, czemu nie ma sb...

w miarę czytania tego postu mia~łam coraz większy wytrzeszcz...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Shout Box

Post autor: Nina »

Heh, wytrzeszcz to ja mam teraz :o
A teraz umarłam ze śmiechu :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Shout Box

Post autor: Magamaga »

Łehehehe, myślę, że jakbym się spytała mojego małżona to okazałoby się, że coś w tym jest :D.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Shout Box

Post autor: yss »

Maga: aaa on...?
wszystkiego się wyprze. :) ale jego podpis był w pierwszej dwudziestce.... O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Shout Box

Post autor: pin3ska »

Za to moj chlop pewnie nie jest zbyt szczesliwy, ze nie ma shout boxa, bo teraz zamiast siedziec i gadac na SB , to zawracam mu dupe ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Shout Box

Post autor: Magamaga »

yss pisze:Maga: aaa on...?
wszystkiego się wyprze. :) ale jego podpis był w pierwszej dwudziestce.... O0
No patrz, a ja myślałam że w pierwszej piątce :D.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Shout Box

Post autor: Leia »

Yss Ty dziś dybiesz na moje życie i gdyby nie fakt, że możesz zgubić dziecko, to bym się zemściła.

Ale tak, w ramach nasuwającego mi się skojarzenia - mój Adam gra w oGame. Gra od lat, kiedyś był uzależniony, teraz po prostu sobie lajcikowo gra. I ostatnio mieliśmy ubaw po pachy. Przyszła mianowicie wiadomość do jego sojuszu. Treść nie jest dosłowna, ale brzmiało to mniej więcej tak: cześć, jestem żoną Marcina. Czy możecie mi powiedzieć, jak mam usunąć tą głupią grę? :P
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Shout Box

Post autor: Sagitta0202 »

Wy chcecie mnie dobić.
yss pisze:SB zostało usunięte na płatną prośbę rodzin szczuromaniaków.

szczuromaniacy z wytrzeszczem, klepiący w klawiaturę, gapiący się w ekran i wybuchający nagłym, a niekontrolowanym śmiechem, budzili w bliskich zrozumiały niepokój. szczególnie, gdy bliscy próbowali poczytać im przez ramię - to, co czytali, budziło niepokój jeszcze większy.

przysłano do administracji szczury.org petycję podpisaną przez 117 osób. pozytywne rozpatrzenie petycji dało w efekcie brak SB, dzięki czemu forumowicze mogli otrzepać się z pajęczyn, wstać od komputera i wrócić do normalnego życia. uniknięto również wielu wizyt u psychologów i psychiatrów. powinniście być wdzięczni....


..
a tak serio, też nie wiem, czemu nie ma sb...
czytając ten post miałam straszliwy wytrzeszcz.
Kiedy skończyłam czytać wybuchłam "niekontrolowanym śmiechem", matka aż wpadła do pokoju.
:)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Shout Box

Post autor: pin3ska »

Proszę nową moderację o agitację na rzecz przywrocenia SB :P Przeciez to nie jest jakas straszna praca :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Shout Box

Post autor: lavena »

pin3ska pisze:Proszę nową moderację o agitację na rzecz przywrocenia SB :P Prze
Podpisuję sie pod tym wszystkimi konczynami ;)
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Shout Box

Post autor: Sagitta0202 »

lavena pisze:
pin3ska pisze:Proszę nową moderację o agitację na rzecz przywrocenia SB :P Prze
Podpisuję sie pod tym wszystkimi konczynami ;)
Ja jeszcze szczurzymi.
:)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Shout Box

Post autor: Nina »

Ludziska kochane, być albo nie być sb zależy tylko od Marcina, który jest obecnie nieosiągalny, więc marudzenia na nic sie nie zdadzą ;) Czerwono-zieloni też marudzą, ale w chwili obecnej guzik mogą :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”