prośby do moderatorów

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

prośby do moderatorów

Post autor: sssouzie »

czasem opcja raportuj to za mało.
czasem losujemy do którego z moderatorów napisać prośbę
np o zmianę lub wydzielenie tematu, w tym czasie okazuje się,
że osoba, do której pisaliśmy właśnie zniknęła, a pojawił się inny mod online.
taka zabawa w kotka i myszkę, myślę, że mógłby to być temat którego treść
zawsze trafiałaby do obecnego właśnie zielonego ;)
(i byłaby to chyba taka mała pomoc z naszej strony ;) )



mam już nawet pierwszą prośbę, o wydzielenie z tematu Majuśka dziwnie się zachowuje nowy temat
od tego momentu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=10&t ... 15#p653095
nie mam pomysłu na nazwanie go, ale mógłby to być temat o uświadamianiu autorów piszących o szczurach, a piszących rzeczy błędne.( i z tym związane)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Ania »

Opcja raportowania trafia do wszystkich - reaguje ta osoba, która jest online. W opcji tej umożliwia się opisanie problemu, można więc zaraportować prosząc o podzielenie / połączenie tematów.
Jeśli sprawa jest pilna - można użyć prośby poprzez post, jak to właśnie zrobiłaś.
Nie ma takiego skryptu który umożliwiłby wysłanie prośby do osoby, która "na pewno zaraz nie zniknie" :-)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: sssouzie »

Aniu dziękuję za odpowiedź
nigdy nie raportowałam postów, kojarzyło się to negatywnie, a nie znając działania tej opcji, nie chciałam używać jej w ciemno ::)
Ania pisze:Nie ma takiego skryptu który umożliwiłby wysłanie prośby do osoby, która "na pewno zaraz nie zniknie" :-)
zdaję sobie z tego sprawę, są tematy do których sobie zaglądamy zaraz po wejściu na forum, wydawało mi się, że ten temat byłby takim tematem dla moderatorów :)

zanim założyłam ten temat podpytywałam się o sens jego stworzenia w śmietniku, nikt mnie nie oświecił co do raportów.
czyli w zasadzie temat ten może zniknąć, chociaż mnożna zmienić tytuł ku oświeceniu innych "opcja raportowania" :)
...czyż nie dobija się koni...?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Tili »

Sluchajcie kto to robi taki shit na forum tymi dziwnymi postami? Kurcze oszalec mozna, bo mysle, ze ktos cos napisal, a tu kurcze 150 tematow.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: prośby do moderatorów

Post autor: pin3ska »

Boty.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Tili »

Lol myslalam, ze boty sa tylko w grach.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Magamaga »

Modzi z botami radzić sobie mogą tylko doraźnie - banowac konta (przychodzą kolejni) i usuwać tematy. Jakieś szersze działania to robota dla adminow.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Paul_Julian »

Czy jest mozliwosc dać obowiazek wypełnienia pola "skąd" w profilu ?
Mamy wielu panikarzy szukających pomocy pt: " łaaaa , mam 250 km do najblizszego weta , a mój szczur złamał łapę , co robić ?!". Cięzko im pomóc jezeli nie maja podane skąd są , i niepotrzebnie traci sie czas :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Ania »

To już było i się nie sprawdziło. panikarze byli a w tym polu wpisywali na prawdę dziwne przemyślenia. Dlatego została zdjęta opcja i aktualnie nie jest obowiązkowa.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Paul_Julian »

Rozumiem, dzieki za odpowiedz . Szkoda, ze wpisywali bzdury :( Albo nie pomyslą , zeby w poscie napisac gdzie są .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Arachne
Posty: 72
Rejestracja: pn sie 17, 2009 2:45 pm

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Arachne »

Mam prosbe o zmianę nazwy mojego tematu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=26012
Sytuacja w między czasie zmieniła się diametralnie i prosiła bym po ukośniku dodać "odgryziony palec".
Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: prośby do moderatorów

Post autor: unipaks »

Smutne wieści wytrąciły mnie z równowagi i teraz mam prośbę : czy mógłby ktoś usunąć mój dzisiejszy wpis do tematu nue w Naszych Pupilach http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 26#p682626 , wklejony tam zamiast do tematu ssouzie?
Z góry dziękuję
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Tili »

Zastanawiam sie czy nie byloby dobrym pomyslem wkleic na stale linkow do rozmnazalni np w dziale adopcji, bo co przyjdzie nowy szczuromaniak na forum to trzeba mu na nowo tlumaczyc dlaczego nie kupujemy zwierzat w sklepach zoo, a tak to by sie taka os odsylalo do linkow i juz.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: Paul_Julian »

I jeszcze ten do fotek "skąd sie biorą szcury w zoologu" http://www.ratz.co.uk/rodentfarm.html
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: prośby do moderatorów

Post autor: sssouzie »

i jeszcze pozbierać posty o kupowaniu z allegro...bo do kupowania z allegro nie bardzo można pokazać zdjęcia z rozmnażalni, choć niby taką jest.

ale pozbierać specjalnie i podkleić... czy by się nie dało jakimś kolorem zaznaczyć te tematy?
...czyż nie dobija się koni...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”