Dłuższy podpis

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Dłuższy podpis

Post autor: merch »

Bardzo prosilabym o zwiększeni ilości znakow w podpisie, wydaj mi sie z az tak nie obciaz to forum , a mi nieststy liczba znakow sie juz skonczyla. Moj podpis to szczurki ktore pozostaly w moim sercu na zawsze, niestety mimo ze nie zapowiada sie aby ni odchodzily kolejne i miejsca w sercu na pewno dla nich nie zabraknie, miejsca w podpisie juz nie ma :(.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dłuższy podpis

Post autor: Ania »

Nie jest to możliwe nie tylko z powodu obciążania ale i wprowadzania wizualnego bałaganu. Wygląda to po prostu przesadnie i często trzeba się namachać, coby dotrzeć do kolejnych postów. Jednocześnie proszę Cię o przycięcie podpisu.
Zamiast bannera można dać link albo zrobić nowy banner i tam zawrzeć tekst, ewentualnie zmniejszyć wysokość istniejącego bannera np o połowę i wtedy ścieśni się z treścią, możliwości jest bardzo wiele.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dłuższy podpis

Post autor: Nina »

Szczerze mówiąc to jedno z bardzo niewielu for, na którym jestem zarejestrowana, gdzie jest tylko tyle znaków w podpisie. A troche tych for mi sie już nazbierało.
Zamętu tym bardziej tam nie widze. Wypisane imiona zajmują dużo mniej miejsca, niż podpisy wieeeelu osób na forum, które co prawda treści mają mało, ale są rozwleczone.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Dłuższy podpis

Post autor: Landrynka »

zawsze można wypisać je na białym bannerze. efekt ten sam.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dłuższy podpis

Post autor: alken »

mniejsza czcionka tez da rade ;) mozna kombinowac
ale generalnie zgadzam sie z Nina, ja nie widze problemu.
czasem sobie mysle ze strasznie purytansko u nas na forum ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Dłuższy podpis

Post autor: Kameliowa »

Cóż, moim zdaniem można by zwiększyć jakoś ilość znaków, bo jesli ktos ma sam tekst to jego długość nie przeszkadza jakoś, badziej denerwują jak dla mnie oczywiście zbyt duże grafiki ze zdjęciami w podpisach właśnie.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”