przenoszenie temató przez moderatorów

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

triplefive
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 01, 2009 4:09 am

przenoszenie temató przez moderatorów

Post autor: triplefive »

opis sytuacji. założyłam temat w dziale chorób "znalazlam martwego szczura" po czym zostal on przeniesiony i dołączony do tematu "nagla smierc"


rzadko korzystam z tego forum, więc nie skacze po nim jak żabka. wybaczcie.
wpisalam w wyszukiwarke "martwy szczur" i nic specjalnego nie znalazłam. nie jestem na tyle kreatywna, albo moze po prostu zdenerwowana, zeby wyszukiwać synonimów. może troszke wyrozumialosc? nie mam o to pretensji. porządek na forum musi być - ok!
tyle, ze ja tu w panice czekam na jakis odzew, a tematu nie ma! spedzilam ponad godzine na szukaniu mojego tematu, a przypadek był nagly. ostatnio korzystalam z forum jakis rok temu. skad mam miec pojecie, ze istnieje juz temat "nagla smierc szczura" i wlasnie tam zostal dołączony moj?
wezcie pod uwage, ze czasami piszą tutaj osoby zdenerwowane albo po prostu głupie. wkoncu forum jest dla wszystkich.
takze naprawde fajnie by bylo jakbyscie o przenoszeniach tematu najzwyczajniej w swiecie informowali autora!
dziekuje za uwage. peace and love!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: przenoszenie temató przez moderatorów

Post autor: Paul_Julian »

Z reguły informuję autorów nowych wątków, a akurat w tej chwili sprzątam (dosłownie od jakiejś godzinki), więc dlatego to tak wyszło. Przepraszam.

Najlepiej szukać swojego tematu, klikając na swój profil, i dalej " Znajdź posty użytkownika". Wtedy niewazne, gdzie jest, znajdzie się. Dodatkowo, u góry strony w panelu jest :
Panel użytkownika (0 nowych wiadomości) • Zobacz swoje posty

Poza tym jesli w szukajkę wpiszesz : martw* to wyświetli sie Twój post , o ten :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t ... 12#p733612
Uzyłas slowa "martwego" , a nie "martwy". Znaczek gwiazdki (tzw. asterisk) zastępuje koncówkę wyrazu i wyszuka wszystkie słowa z takim samym początkiem.

Co do kreatywności użytkowników, pomysły mają rózne. Potrafią dość prostą rzecz podpisać różnymi słowami i nie ma możliwości dopasowania tego do wszystkich użytkowników. Dlatego też wątki trzeba scalać. Wątek, w którym w tej chwili jest Twój temat, zawiera dodatkowo 2 wątki, które dziś skleiłem, i nadałem im nowy tytuł.

Wątki medyczne , nawet te powtórzone z reguły zostawiam na jakiś czas po to, zeby zestresowany opiekun łatwo znalazł swój temat, lub powiadamiam przez PM.
Nie mam do Ciebie pretensji, o to , że zrobiłaś nowy temat, bo doskonale rozumiem emocje. To inna sprawa niż tysięczny temat pt. strupki.

Mam nadzieję, ze następnym razem uda Ci sie znaleśc Twój zagubiony post duzo łatwiej :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
triplefive
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 01, 2009 4:09 am

Re: przenoszenie temató przez moderatorów

Post autor: triplefive »

ok dziekuje i przepraszam. "ton" mojej wypowiedzi byl nieodpowiedni. pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”