Archiwum adopcji...

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Archiwum adopcji...

Post autor: jakuszewa »

Mam taką małą, nieśmiałą prośbę.... :)

Czy nie można by było utworzyć w dziale Adopcji poddziału "Archiwum" i poprzenosić tam watki, w których sprawa została już zakończona?
W ogólnym archiwum poginą, a jednak warto mieć pod ręką listę adoptowanych szczurków i ich właścicieli.

Przy ostatnim wysypie ogonów w potrzebie coraz ciężej porusza się w tym dziale. Wątki aktualne przeplatają się z tymi w toku, co nie ułatwia sprawy. Zrobił się mały kocioł, żeby nie powiedzieć bajzel.
Wydaje mi się, że jest to na tyle ważny dział, że powinien być w pełni przejrzysty....

A teraz przepraszam za swoją upierdliwość i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Paul_Julian »

Przekazane wyżej do omówienia :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: jakuszewa »

Paul_Julian pisze:Przekazane wyżej do omówienia :)

I na czym stanęło to omówienie? ;D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Paul_Julian »

Jak na razie stanęło na tym, że zakończone są blokowane , całkiem stare sa przenoszone do Zsypu (tego dzialu chyba zwykli uzytkownicy nie widzą).
Dodatkowo - kazdy uzytkownik powinien we własnym zakresie spisywac namiary na osobę, od której adoptuje czy do kogo pójdą ogonki. Jakiś gg czy telefon/adres.
najlepiej szukać po tym, które nie sa zablokowane.
Nie mamy wplywu na to , że ktos nie odpowie na emajl.
Ale jeszcze pomyslimy i zobaczymy, bo temat tez troszke przygasł :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Kluska123 »

Dobrze by było coś tak takiego zrobić :)
Bo później jest misz-masz. Są zamknięte razem z aktualnymi, albo bardzo stare niezamknięte. To powoduje straszny bałagan na Forum :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Paul_Julian »

Wysłałem zapytanie do Marcina i czekamy ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: jakuszewa »

Jest wiele taki wątków, w których maluchy są już zaklepane, a dyskusja ciągle się toczy. Zdjęcia, spostrzeżenia, zrozumiałe ochy, achy i zachwyty. Wszystko fajnie tyle, że to wszystko przeplata się z nowymi wątkami adopcyjnymi, przez co utrudnia poruszanie się w dziale.

Druga kwestia, to osoby, które z jakiś przyczyn nie powinny dostać szczurów. Wcześniejsze wątki adopcyjne są bardzo często niezłym źródłem informacji na temat Użytkowników, którzy kilkakrotnie próbowali adoptować zwierzaka.
W tej chwili wątki lądują w Zsypie, do którego zwykli użytkownicy nie mają dostępu. Taki już urok zablokowanych działów, że jeśli jakiś post się tam znajdzie, już nie wyświetla się w profilu jego autora. Moderatorzy owe posty widzą, zwykli użytkownicy już nie.
Z doświadczenia natomiast wiem, że kilkoro moderatorów nie jest w stanie sprawdzić każdego z Użytkowników wypowiadającego się w tak aktywnym dziale.

Dodanie nowego działu to tylko chwila, podobnie z przenoszeniem rozwiązanych już wątków, a to na prawdę ułatwi nam wszystkim życie :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: aneczkaa »

Bardzo fajny pomysł z tym archiwum adopcji. :)
Ja np szukałam kiedyś dzieciaków mojej szczurki, którą adoptowałam (rok temu u poprzedniej właścicielki urodziła) i naszukałam się jak głupia, znalazłam tylko 2 z 14 :P [znalazłam chyba dopiero po postach poprzedniej właścicielki w tematach dzieci, ale nie jestem pewna bo nie pamiętam do końca]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Kluska123 »

I jak, administracja podjęła jakąś decyzję? :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: julek2000 »

Decyzja jakaś w związku z tym zapadła?
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: Dulcissima »

Tak. I zostało to wymienione bodajże w ogłoszeniach, jakiś czas temu. Archiwum adopcji znajduje się tutaj ;)
Awatar użytkownika
julek2000
Posty: 120
Rejestracja: pn mar 05, 2012 1:28 pm

Re: Archiwum adopcji...

Post autor: julek2000 »

Aha dziękuję :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”