POKAZYWARKA

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
PaniBerdine
Posty: 66
Rejestracja: sob cze 11, 2011 11:07 am

POKAZYWARKA

Post autor: PaniBerdine »

Hej!
Natchniona faktem, że kocham oglądać fotki waszych zwierzaków (ja nie mam szczurków ale gdyby ktoś był zainteresowany - pochwale się myszoskoczkiniami) i niestety trochę sfrustrowana tym, że większość zdjęć do których prowadzą wasze linki jest na dziwnych stronach, zasłaniana reklamami, lub przedawniona i nie działa, chciałabym wam pokazać POKAZYWARKĘ :)

Jest to - a jakże - strona na której za darmo wrzucacie wasze zdjęcia, i możecie do woli je tam przetrzymywać, posegregowane w katalogi, zawsze i wszędzie dostępne, bez żadniutkich reklam i innego śmiecia. Sama kwintesencja pięknych fotek kochanych zwierzaków i nie tylko.

Najlepiej się tam zarejestrować - raz a porządnie - i bardzo szybko - tylko e-mail, i jakieś hasło! Chyba trzeba mejl potwierdzić. Potem już tylko wstawiacie zdjęcia, a one na wieczność (mam nadzieję) w czystej szacie graficznej bez żadnych zbędności siedzą sobie na internecie i macie do nich dowolny dostęp - tak wy jak i ci, którymi chcecie się podzielić. W postaci linka, zdjęcia, zdjęcia wykadrowanego (jest taka opcja jak kadrowanie na stronie!) czy całej galerii dostępnej pod jednym linkiem (przykład jednej z moich galerii)


Jeżeli administratorzy uznają, że warto wstawić "instrukcję obsługi" mogę się tego podjąć - jednak to wymagałoby wstawienia printscreenów - a wiem że regulamin wymaga małych fotek lub najlepiej linków - a w te link nie każdemu chce się klikać.

Od razu tłumaczę - nie jest to żadna reklama ani kryptoreklama ani nic w tym stylu - po prostu uważam pokazywarkę za świetną - prostą i praktyczną metodę na udostępnianie fotek znajomym :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: POKAZYWARKA

Post autor: alken »

a czym to się rózni od zwykłego hostingu jak imageshack czy photobucket, oprocz braku reklam?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: POKAZYWARKA

Post autor: Paul_Julian »

Dobre, bo polskie ? :D Albo altwiejszy adres do zapamiętania.
Może lepiej działa na wrzucanie bez rejestracji ? Imageshack ma z tym problem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: POKAZYWARKA

Post autor: noovaa »

Używałam tego. Nie jest tak obciążone jak imageshacki .. Nie zdarzało mi się czekać nie wiadomo ile na wczytanie zdjęcia ..
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
PaniBerdine
Posty: 66
Rejestracja: sob cze 11, 2011 11:07 am

Re: POKAZYWARKA

Post autor: PaniBerdine »

alken pisze:a czym to się rózni od zwykłego hostingu jak imageshack czy photobucket, oprocz braku reklam?
no właśnie tym że nie ma reklam. Gołe zdjęcie, bez żadnych długo ładujących się zasłaniaczy i ryczących filmików :D

No i oczywiście całą masą innych rzeczy wspomnianych powyżej przeze mnie i nie tylko.

Nie nalegam, proponuję. Ktoś nie chce, to nie, tylko tak to łatwiej by się żyło ... :P
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: POKAZYWARKA

Post autor: spysia »

Hmmm to nawet niezłe zle chętnie bym zkożystała ale i tak wszystkie zdjęcia magazynuję na blogu moich dziamdzioków ^_^ ;)
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”