PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

msmdm
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 22, 2011 1:56 pm

PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Post autor: msmdm »

Witajcie!
Jestem nowym użytkownikiem i miałam duży problem z rejestracją. Zacznę od tego, że za pierwszym razem wszystkie dane na 100 % wpisałam prawidłowo, jednak rejestracja się nie powiodła z tego względu, że nie dostałam maila aktywującego. Rejestrowałam się wtedy jako wzornikart z mailem na gmail.com, a po logowaniu wyświetlał się komunikat, że konto nie zostało aktywowane, żeby w razie problemów skontaktować się z administratorem. Tu pojawił się kolejny problem, ponieważ, żeby się z Wami skontaktować, musiałam być zalogowana. Założyłam więc tymczasową pocztę na onecie i zarejestrowałam się jako msmdm. Bardzo proszę o aktywację konta wzornikart i usunięcie msmdm. Pisałam w tej sprawie do administratora Ania, ale nie wiem, czy ta wiadomość się wysłała, więc piszę jeszcze raz tutaj.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Monika

PS: może na przyszłość przydałoby się umieszczenie chociaż jednego maila dla niezarejestrowanych użytkowników z podobnymi problemami?
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Post autor: valhalla »

Na innych forach mam wieści, że problem z rejestracją nadal występuje - mail aktywacyjny nie przychodzi.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Post autor: Paul_Julian »

Dalismy już znać do Administracji, czekamy na odzew.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Post autor: Marcin »

literówka w konfiguracji ;-/

proszę sprawdzić
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: PROBLEM Z REJESTRACJĄ

Post autor: Paul_Julian »

Zdarza się , dzięki!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”