Tapatalk

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

banny
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 30, 2012 1:17 pm
Numer GG: 1325019
Lokalizacja: Warszawa

Tapatalk

Post autor: banny »

Witam, jestem nowa na tym forum, ale widzę, że nie ma możliwości przeglądania go z poziomu telefonu a androidem, za pomocą bardzo wygodnej aplikacji Tapatalk. Moje pytanie do administratorów jest takie: czy jest jakaś szansa, by była ono kiedyś dodane?
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Tapatalk

Post autor: Kameliowa »

Sama również mam smartfona z androidem i jeśli loguję się na forum to w sposób "tradycyjny".
Aplikacja ta jest płatna więc nawet ciężko byłoby powiedzieć jaki to miałoby sens i ile osób tan naprawdę z tej aplikacji korzysta.- przynajmniej u nas na forum.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapatalk

Post autor: Hanka&Medyk »

Ja również korzystam z forum w przeglądarce. Co prawda coraz bardziej wkurza mnie Opera na andka, bo przy większej ilości tekstu albo pól na dowolnej stronie (czy to poczta firmowa, czy fora) wykonuje jakieś dziwne operacje i potrafi bez pytania commitować formularze.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
banny
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 30, 2012 1:17 pm
Numer GG: 1325019
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapatalk

Post autor: banny »

Ale ja nie mówię, że się nie da skorzystać... Miła by była taka opcja, przecież to dobrowolne i nikt nie karze natychmiast korzystać z tego...
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post autor: Marcysia. »

Mam nadzieję że nikt nie zdenerwuje się za nieco odgrzanego kotleta, ale jeśli jest możliwośc zainstalowania forum na Tapatalku, to i ja bardzo chętnie bym skorzystała. Aplikacja niby płatna, ale zawsze można ściągnąć sobie skądś za darmo.. ^^'
Awatar użytkownika
Horban
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 11:54 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tapatalk

Post autor: Horban »

Witam

To mój pierwszy post na forum... Chciałbym przywitać wszystkich, bo nie widzę takiego tematu jak powitalnia...

Do rzeczy...

Proszę o informację czy jest możliwość obsługi forum przez Tapatalk?

Instalacja modułu do obsługi jest bardzo prosta na phpBB, poniżej link z instrukcją i linkiem do pobrania wtyczki.

https://tapatalk.com/download_phpbb.php

W razie czego służę pomocą.

Bardzo dużo ludzi korzysta z tej aplikacji do forum i ułatwia ona komunikację forumowiczów. Jak widzę nie jestem jedynym któremu doskwiera brak jej na tym forum...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Tapatalk

Post autor: Paul_Julian »

Hej
napisz zapytanie do Marcina w tej kwestii : http://szczury.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Tapatalk

Post autor: SonamiChan »

Wybaczcie odkopywanie tematu ale właśnie wypróbowałam tego całego tapatalka i... Gorąco popieram! Aplikacja jest na prawdę świetna i sporo ułatwia korzystanie z forum na telefonie! Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :)
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”