Czy każdy może zostać junior moderatorem ?

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Łysekfuzz
Posty: 196
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 9:54 am
Lokalizacja: Łódź

Czy każdy może zostać junior moderatorem ?

Post autor: Łysekfuzz »

Witam. Mam dość nie typowe pytanie. Czy każdy może zostać Junior Moderatorem ? Czy trzeba spełniać jakieś kryteria ? ???
Tu jest ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40208
Moje dawne pociechy to myszy Tutenchamon[*]. Lin[*]. Blanka[*] i Knikieć[*] i szczur Łysek[*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Czy każdy może zostać junior moderatorem ?

Post autor: akzi »

napewno trzeba i to nie jedno
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Czy każdy może zostać junior moderatorem ?

Post autor: Paul_Julian »

Kazdy moze zostac moderatorem albo juniorem,ale tak jak wspomniala Akzi bierzemy pod uwagę ròżne kryteria. Myślę, że najważniejsze to zdolność rozwiązywania konfliktòw, a tych jest sporo, zwłaszcza z nowymi userami. Ważny jest też staż na forum, np. min. pòł roku czy rok. Nie jest tak,ze ktos nie ma szans. Ale bywa, że ktoś się po prostu nie nadaje. Wbrew pozorem to niełatwa i często niewdzięczna praca, bo nie dośc, że niepłatna to jeszcze trzeba po sto razy to samo powtarzac. Sporym plusem jest doswiadczenie na innych forach.

Jak masz ambicję zostać moderatorem, to jeszcze wszystko przed Tobą. Dużo za wczesnie,ale to nie znaczy, że nigdy nie bedzie na to szans. Jestes na forum zbyt krotko,ale kazdy z nas kiedys byl "zbyt krótko" :-)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy każdy może zostać junior moderatorem ?

Post autor: IHime »

To ja jeszcze dodam od siebie:
1. Duża wiedza o szczurach
2. Nienaganna opinia na forum
3. Opanowanie, umiejętność niewchodzenia w pyskówki
4. Szacunek dla języka polskiego.
Nie ma kryterium minimalnego czasu albo liczby postów, ale trzeba dać się poznać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”