Zdjęcia

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Zdjęcia

Post autor: Diego<3 »

Chciałabym zaproponować pewną zmianę. Zdjęcia można dodawać z komputera,a czy można by np. zmienić, by dało by się dodawać także z telefonu? Niektórym sporo by to ułatwiło. ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zdjęcia

Post autor: Paul_Julian »

Raczej nie da sie tego zrobić technicznie.

Ale na pewno są jakieś strony hostingowe, które pozwalają na dodanie zdjec z telefonu, a potem tylko trzeba skopiowac link. Troche roboty jest, wiec jesli jest taka mozliwosc- lepiej poczekac na dostęp do kompa.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Zdjęcia

Post autor: noovaa »

Photobucket nie robi problemów na telefonie.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zdjęcia

Post autor: Diego<3 »

Wiem, ale ja to taka pusta ::)
Pytam, bo wiele by to ulatwiło. ale jeśli się nie da tak zrobić technicznie to to szanuję i może popróbuję coś tam wykobpinować na photobucket.. :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”