Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

oo, roswell to był mój ulubiony serial w gimnazjum, szalałam za Michalelem, a ten z uszami mnie wnerwiał. oczywiście wszystkie koleżanki które to oglądały podzielił się na dwa obozy wyznawczyń ;D pewnie gdybym oglądała w tym wieku Vampire Diaries to by było tak samo ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

alken pisze:oo, roswell to był mój ulubiony serial w gimnazjum, szalałam za Michalelem, a ten z uszami mnie wnerwiał.
To u mnie podobnie, z tym że w liceum ;) I też wolałam Michael'a, zwłaszcza jak mu włoski urosły ;D (...bo Max to Dumbo był :D )
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Ja polecam wszystkim fanom wampirów serial "Buffy The Vampire Slayer" - nazywa może nie jest przekonywująca, ale serial jest naprawdę b.dobry; wspaniała obsada - Znana z roli Lily w "How I met your mother" - Alyson Hannigan oraz znana z "Koszmaru minionego lata", "Szkoły uwodzenia" - Sarah Michelle Gellar.
Polecam również "Angel'a" spin-off z "Buffy.." a zobaczyć tam można David'a Boreanaz'a znanego z roli w serialu "Kości"
Jeżeli ktoś lubi główną bohaterkę BTVS - Sarah Michelle Gellar to polecam również serial Ringer.
Ma co prawda tylko jeden sezon, ale serial bardzo wciąga..aż chce się go oglądać. :)
Pozdrawiam ;D :D :)
Obrazek
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

Epinux, po polsku "Buffy The Vampire Slayer", to po prostu "Buffy Postrach Wampirów". :P Pamiętam go! Alyson Hannigan grała w tym filmie żydówkę, a Sarah Michelle Gellar pogromczynię. Kiedyś to nawet na polsacie leciało. W zeszłym roku lub dwa lata temu. ;)

Uwielbiam, wręcz przepadam za serialem "Z archiwum X". No szkoda, że już nie puszczają w telewizji (przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo) ale ja oglądam po prostu w internecie. ;) Jakaś stronka polecana przez kuzynkę to jest. Ojej, ale przez te wakacje zaniedbałam swoje serialowe nawyki i nie oglądam. :P Mam nadzieję, że kiedy zacznie się rok szkolny i kiedy już wszystko "wykuję na blachę" będę mogła sobie pooglądać. :D Chociaż nie raz chowam się za poduszką. ::)

Może odejdę od tematu seriali, ale teraz na ekrany kinowe weszła genialna komedia "Zakochani w Rzymie". Reżyser to Woody Alen (?). :D
EXTRAAAAA! O0
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

"Buffy..." łeeee, parodia wszystkiego i paskudna Sarah Srutututu :P Przepraszam,nie cierpię jej (choć w "The Return" grała nieźle)To już oryginał z Kristy Swanson był o stokroć lepszy ;D
Venice,"X Files" leci na TVP seriale w niedziele. Uwielbiałam go swego czasu, podobnie jak "PSI Factor".

A tak jeszcze dodam kolejne seriale, które bezczelnie zaprzestano kręcić, czyli "Dark Angel" oraz "Happy Town" - podobnie jak w przypadku "The Finder" FOX zawiesił zamówienie na film (czy jakoś tak).
I kolejny urwany po pierwszym sezonie, a bardzo ciekawy: "Miracles" ze ślicznym Skeet'em Ulrich'em ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Venice pisze:Epinux, po polsku "Buffy The Vampire Slayer", to po prostu "Buffy Postrach Wampirów". :P

Oczywiście wiem, że polska nazwa to Buffy: Postarch Wampirów, ale ta nazwa jest bardziej kiczowata od angielskiej, dlatego jej nie używam :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Haahah...A trzecią planetę od słońca, ktoś kojarzy? ::) :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Oooo no pewnie, uwielbiałam w podstawówce ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Moja siostra nagrała wszystkie odcinki, teraz mam pełno kaset "Trzecią.."
Trzeba by kiedyś w końcu to przejrzeć.. ;D ::)
Obrazek
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Venice »

BlackRat, ojeeeej! :D Jak ja się cieszę że powiedziałaś mi gdzie i kiedy leci mój ukochany serial. ::) Dzięki wielkie! ;)
Heh, dlaczego nie lubisz Sarah? :P
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Arau »

X Files! David Duchowny...Mrrr... Aczkolwiek, w X Files byl jeszcze szczyl, podoba mi się naprawdę dopiero w Californication, Ale ja chyba tak mam, po prostu lecę na starszych facetów ;p
A Buffy nigdy mnie nie kręciła... Wolę Blade'a ;p
Ale ponad wszystko jest Wywiad z wampirem... Ale to już film.
Jeśli chodzi o ostatnią modę na "wampirki":
Obrazek
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Uwielbiam obu pogromców :) ;D
"Wywiad z wampirem"...wspaniały!
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Arau »

Epinux pisze:Uwielbiam obu pogromców :) ;D
"Wywiad z wampirem"...wspaniały!
Ale "Królowa potępionych" to już nie to samo:( Polecieli na efekty i straciła fabuła.. jak w 90% nowych filmów... Ale to offtopic, to wątek o serialach:)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Epinux
Posty: 131
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:11 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Epinux »

Masz rację :) I przepraszam za offtop
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Arau pisze:Ale "Królowa potępionych" to już nie to samo:( Polecieli na efekty i straciła fabuła.. jak w 90% nowych filmów... Ale to offtopic, to wątek o serialach:)
A phi! A mnie się właśnie "Wywiad..." totalnie nie podoba, za to " Queen Of The Damned" mmmm, miodzio ;D
I jeden z najlepszych soundtracków ;)
PS. Może by i temat o filmach zrobić? Bo chyba nie ma...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”