Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

Jest wątek filmowy, był w pewnym momencie serialowo filmowy ale został połączony z filmowym, a ja czuję wewnętrzną potrzebę założenia serialowego. TYLKO o serialach, telenowelach jak ktoś lubi, animowanych, wszystkiego co w odcinkach jednym słowem.

Ostatnio się notorycznie odmóżdżam przy różnych serialach i szukam nowych inspiracji ;D

Otóż mam za sobą:
Gilmore Girls- wszystkie sezony mój klasyk, ale już nie będę go męczyć bo mam na świeżo
Prison Break sezon 1- dalej mi się nie chciało
Lost- dwa sezony, dalej nie zniesę
Californication- sezon 1, nie wiem w sumie czemu dalej nie oglądałam, może ktoś powie czy warto
Skins- wszystkie sezony, co prawda jestem trochę za stara ale i tak mi się podobał
Dexter- został mi 4 sezon ale już mnie męczy
True Blood- ostatnio mój konik ale już kończę, zostało mi pięć odc. 3 sezonu
Twin Peaks- całość, polecam
Przystanek Alaska- 1 sezon, nie wiem czy mam ochotę na więcej
poza tym dużo pojedynczych odc. rzeczy typu dr House (medyczne nie w moim stylu), jakiś taki nie pamiętam nazwy z geniuszem matematycznym, Przyjaciół nie cierpię :P

zabieram się za Vampire Diaries ale coś czuję że to będzie gniot :P
oczekuję seksu i przemocy jak w TB ale chyba to bardziej nastolatkowe jest

polecać co tam znacie, jak ktoś się wstydzi ;D to pisać na PW O0
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: matrix360 »

Ja tam kiedyś oglądałam Lost, teraz jak oglądam to się zastanawiam "O co w tym kurrrrde chodzi?" xD
Prison Break - ostatniego sezonu już nie mogłam dokończyć...
House - oglądnęłam jeden odcinek, to nie serial dla mnie :D

No. I ogólnie jeszcze czasami M jak miłość i Moda na sukces, ale to drugie tylko dlatego, ze czasami trzeba zobaczyć kto znowu z kim O0
A tak to nic nie oglądam, bo ja w ogóle TV nie oglądam :P
Awatar użytkownika
syntonia
Posty: 451
Rejestracja: pn lis 23, 2009 2:42 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: syntonia »

No to ja z moich ulubionych seriali, które trzeba obejrzeć obowiązkowo polecam
Seks w wielkim mieście
South Park
ewentualnie Gotowe na wszystko
Poza tym wkręciły mnie seriale, które lecą na Comedy Central
Jim wie lepiej
On, ona i dzieciaki
Hoży doktorzy
Diabli nadali
Jak poznałem waszą matkę
No i kreskówki odmóżdżacze oprócz słynnego South Parku
Family Guy
Simpsonowie
Przerysowani
A polskie seriale to jedynie Brzydula i Na Wspólnej ;D
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Arthur Schopenhauer

[*] Smrodzio - na zawsze w moim serduchu [*][/b] [/i][/color][/size]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

O, zapomniałam własnie o South Park, Simpsonach i Futuramie.

No i o tych co w telewizji widziałam ale nieregularnie. Hotel Babylon i te stare seriale na podstawie wielkich powieści w stylu Wojna i pokój, Duma i uprzedzenie.

Jak tak wszystko wymieniłam to się przeraziłam ile ja tego widziałam :-X

Może jakieś odcinkowe anime ktoś poleci?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Flaumel »

Ja polecę Full Metal Alchemista jeśli jeszcze nie był obejrzany. W tym jestem zakochana! :) (poza tym za dużo animców niestety nie ma czasu oglądać...)
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Babli »

To ja bardzo wesoło się odmóżdżam z moją starszą siostrą:
1. 90210
2. Glee
3. Gossip Girl
4. Gotowe na wszystko
5. The secret life of american teenager
6. Gilmore Girls
7. On, ona i dzieciaki
8. Eureka
9. Simpsonowie
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: matrix360 »

alken pisze:Może jakieś odcinkowe anime ktoś poleci?
Death Note <3333 A jeszcze powstał film na jego podstawie, ja się rozpływam ;D
I jeszcze jednen serialik anime znałam, cudowny był, ale kurde tytułu zapomniałam :/
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: zocha »

Gilmorsy też kiedyś oglądałam, nawet na płytkach wszystkie sezony miałam i pewnie gdzieś mam. Podobał mi się serial, ale zakończenie mnie trochę wkurzyło.
Ja lubię Dextera, obejrzałam 4 sezony, czekam na 5. Mam nadzieję, że wymyślą coś ciekawego. 4 nie był taki zły, chociaż dla mnie zawsze pierwsze sezony są najlepsze, ale i tak się wciągnęłam ;D
A tak to mam fazę na Desperatki i ostatnio wciągnęłam się w Greys Anatomy, wcześniej jakoś mnie drażnił, chociaż nie oglądałam, a teraz się wciągnęłam i czekam na kolejny sezon.
alken pisze:Dexter- został mi 4 sezon ale już mnie męczy
4 jest chyba lepszy od 3, trzeci sezon mnie strasznie drażnił, ale czwarty warto obejrzeć.

Ja oglądając serial lubię się pośmiać, czasem wzruszyć (wiem dziwne, ale ja ogólnie lubię czasem popłakać sobie) i wyciągnąć z niego coś dla siebie :P .

A i jeszcze na irlandzkiej tv czasami oglądałam (teraz już nie) Home and away, australijski serial, taki tasiemiec, serial powstał chyba w '87 więc można go oglądać z przerwami a i tak będzie wiadomo co się dzieję ;D , serial bardziej dla młodzieży (tak mi się wydaję). W Polsce go raczej nie puszczali, przynajmniej nie widziałam.
Zapomniała bym o CSI, kiedyś lubiłam oglądać teraz czasami. I jeszcze Dowody zbrodni, ale to kiedyś i Criminal minds (zabójcze umysły czy jakoś tak), ale to czasami, ogólnie to trochę za dużo przemocy jako takiej w nim, ale lubię takie seriale morderstwa, zagadki i takie tam.

Kurcze jakoś dużo tych seriali wyszło :P

Jeszcze o Simpsonów lubię czasem sobie obejrzeć.

Ogólnie polecam Greys Anatomy, Desperate Housewives i Dextera.

Jak by ktoś jakiś z serii kryminałów, morderstwa i takie tam mógł coś polecić to bardzo proszę :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

o, przypomniałaś mi o australijskim serialu The Secret Life of Us, bardzo fajny był (swego czasu leciał na zone club)

no mam nadzieję że 4 sezon Dextera mnie pozytywnie zaskoczy bo 3s do 6 odcinka mnie tak irytował że już chciałam dać sobie spokój ale potem się rozkręciło w miarę. nie cierpię tych psychologicznych wstawek z duchem ojca ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Ogoniasta »

Moje odmóżdżacze: ;D

1. Friends - 10 sezonów nieustannie na dysku..obejrzane już chyba z 15 razy :P
2. One Tree Hill - fajny, lekki serial.. :) świetna muzyka! 7 sezonów i każdy mi się podobał :) z niecierpliwością czekam na 8 :P
3. Dr House! - moim zdaniem genialny, mimo że schematyczny ;)
4. Supernatural - ciekawy..aczkolwiek jeszcze nie dobrnęłam do ostatnich odcinków
5. Prison Break - 1 sezon rewelacja..2,3 do obejrzenia...przez 4 przebrnęłam tylko po to żeby zobaczyć jak się wszystko wyjaśni..zakończenie mnie rozczarowało!
6. Gotowe na wszystko
7. True Blood - obecnie 3 sezon, 4 odc..pobieram na bieżąco :P

No i ostatnio Vampire Diaries...alken, obejrzałaś?? :) Ja się zakochałam :P Uwielbiam takie historie i to zdecydowanie mój klimat ;) Muzyka bardzo mi się podoba..soundtrack już w play liście ;) Szkoda że tylko 1 sezon...na jesień rusza drugi :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

widziałam jeden odcinek vampire diaries, jak na razie to mnie znudził ;) czytałam o nim opinie na filmwebie że jak ktoś spał na true blood to ten mu się spodoba bo jest akcja. ja na true blood nie spałam, wręcz przeciwnie :P ale w tym jak na razie nie ma akcji :-X
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: lavena »

Ja pamiętniki wampirów obejrzałam... niestety.... bo jak dla mnie gniot jakich mało :D Za cukierkowo i słitaśnie jak na film o Wampirach. Wampiry to krwiożercze bestyje mają być a nie metroseksualne chłoptasie ;D :P

Z seriali to ja jeszcze mogę polecić The Big Bang Theory.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Ogoniasta »

alken pisze:widziałam jeden odcinek vampire diaries, jak na razie to mnie znudził ;) czytałam o nim opinie na filmwebie że jak ktoś spał na true blood to ten mu się spodoba bo jest akcja. ja na true blood nie spałam, wręcz przeciwnie :P ale w tym jak na razie nie ma akcji :-X
True Blood to zdecydowanie akcja i sex :P VD duużo delikatniejsze. ;)
Drugi sezon TB wg mnie był słabszy..i irytował mnie wątek z tą monadą...3 sezon póki co też bez rewelacji. ;) Choć ostatni (4) odc oglądało się dość przyjemnie. Widziałaś już 3 odc 3 sezonu?? Kończy się obrzydliwie :P
lavena pisze: Za cukierkowo i słitaśnie jak na film o Wampirach
a ja tak lubie :D Ja z tych romantycznych :P ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

i tak ma być, akcja i sex ;D
no, z tą menadą było denerwujące :) ale akcja i tak na poziomie, tylko spodziewałam się ze to będzie bardziej o wampirach a nie innych nadprzyrodzonych stworach, a tu telepatia, zmiennokształtni, menady, wilkołaki...w sumie serial nie jest jakiś przerewelacyjny ale wciągnął mnie jak nic do tej pory (takiego Dextera to już z przyzwyczajenia oglądam bo jest potwornie nudny), w dodatku groteska (jak się domyślam celowa) jest zabójcza ;D co prawda główna postać Sookie mnie drażni (wampir Bill również:P)ale doceniam grę aktorską (najmłodsza laureatka Oscara ever- swoją drogą co ona robi w serialu ::) )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
shia.raena
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 25, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: shia.raena »

Popieram wniosek Big Bang Theory - niepokonane.
Z seriali dotyczących spraw kryminalnych jestem zakochana w Mentaliście.
Pierwszy sezon Heroes jest naprawdę dobry.
Ja ostatnio wracam do przeszłości - obejrząłam Drużynę A i obecnie kończę 10 sezon M.A.S.Ha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”