Kermit

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Kermit

Post autor: Morgana551 »

Dzisiaj rano zawiozłam Kermita do przychodni w celu wykastrowania. Po operacji mieli się ze mną skontaktować. Nikt do mnie nie dzwonił więc ja to zrobiłam. Rozmawiałam z wetem. Wyrażnie było słychać, że sobie wypił i to sporo. Nie potrafił mi odp. na podstawowe pytania np. czy wszystko w porządku, czy Kermit się wybudził. Powtarzał ciągle (bardziej bebłał) można szczurka odebrać....Na końcu powiedział "można byłoby mu coś jeszcze podać" Rozłączyłam się, bo ta rozmowa nie miała sensu. Zadzwoniłam na gó*** numer do przychodni. Dowiedziałam się, że szczurek się wybudza i można po niego podjechać za godzinę. Moja mama ok. 16 odebrała szczurka. Zadzwoniła do mnie mówiąc, że Kermit ma otworzone oczka leży ale wszystko jest w porządku. Kiedy wróciłam (20:20) odrazu pobiegłam do malca. Szczurek owszem miał otwarte oczka (leżał w tej samej pozycji od czasu gdy został odebrany), jednak był całkiem sztywny. Co wskazowało na to, że był martwy od kilku godzin. Krótko mówiąc zwierzak był martwy gdy został odebrany z przychodni. Niezwłocznie zadzoniłam do "dr" Ramisza. Najbardziej zapamiętałam słowa "u mnie jeszcze był dobry"......
Kermit 26 lipca razem ze swoim bratem skończyłby roczek... Jutro przyjeżdża dla nich prezent... Niestety Kermit już go nie zobaczy....

Śpij mój kochany łobuzie. Ja, Twój braciszek i reszta stadka będziemy tęsknić. Pozdrów od nas Naviego, Leto, Beti, Betunie i Frike..
Obrazek
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kermit

Post autor: Wilczek777 »

Przykro mi :(
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”