Szczurka...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

JungleMan

Szczurka...

Post autor: JungleMan »

...odeszła dziś w nocy... Zapomniałem przykryć akwarium i wylazła z niego, wskoczyła do mojego łóżka, wlazła między poduszki i się tam udusiła :(
Ciężko mi bez Niej...
Yrsa

Szczurka...

Post autor: Yrsa »

Tak mi straszliwie przykro. Chyba nie ma słów którymi mogłabym Cię jakos pocieszyć. Po prostu nigdy o niej nie zapomnij bo była Twoją przyjaciółką.

Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą.
JungleMan

Szczurka...

Post autor: JungleMan »

Dziękuję... To bardzo wiele, na prawdę... Pozatym mam wsparcie mojej wspaniałej Kobiety... Zresztą zostały mi jeszcze dwa szczuraki i pies...
Wika

Szczurka...

Post autor: Wika »

Tak mi przykro!!!!!! Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji! To musiało być straszne! Błagam opiekuj się resztą szczurkowego bractwa, by im także krzywda sie nie stała :cry:
noCkya

Szczurka...

Post autor: noCkya »

Jejku, to okropne... budzisz się rano, a tu obok ciebie sztywne ciałko... nie przeżyłam nigdy czegoś takiego, ale gdyby Zarazek... :cry:
JungleManie, tak jak napisała Yrsa - jesteśmy z Tobą!
JungleMan

Szczurka...

Post autor: JungleMan »

Jeszcze raz dziękuję... Już się otrząsnąłem po tragedii, ale myśl o Szczurce stale powraca i zawsze będzie powracać - wszak to pierwszy od 10 lat szczur, którego miałem... Ale widać tak miało być... Jednocześnie mam też powody do radości, ponieważ szczurek, który miał poważny wypadek (spadł ze mnie) w wyniku którego uszkodził sobie kręgosłup i przestał rosnąć - już prawie wyzdrowiał, biega jak szalony, zaczął znowu rosnąć, jest wesoły, a do tego moja wspaniała Kobieta kupiła mi na urodziny nową szczurzynkę, maleństwo około miesięczne w kolorze prawie jak szczur norweski...
Tak więc Szczurka pozostała w naszej pamięci a Kulka zajęła Jej miejsce w klatce, ku uciesze wszystkich a szczególnie Stworka, który mimo inwalidztwa, jest od niej silniejszy

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”