Alucard

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Alucard

Post autor: Arau »

Obrazek

Alucard, Alek. Szczur Zagadka. Szczur Odkrywca. Szczur Myśliciel. Zasnął wczoraj na moich kolanach, pokonany przez chorobę. Walczył dzielnie, aż do końca. Rano... Czekał na mnie. Z trudem podniósł łepek, spojrzał na mnie... Jakby wiedział, że to już ostatnia podróż. Jakby mu ulżyło... Zasnął 04.11.2013, 8:30 na moich kolanach. Miał rok i 10 miesięcy.

Mam zdjęcia z ostatnich dni... Ale nie chcę, by taki był pamiętany. Dla mnie zawsze będzie taki, jak przed chorobą... Ciekawski, wszędobylski, włażący tam gdzie nie wolno i z hukiem spadający z tych miejsc, tylko po to, żeby spróbować znowu. Szczur który pamiętał, że rok wcześniej w materacu wyrył sobie norkę i ona na pewno tam jest. Cwaniak i złodziej smakołyków przed bratem, zawsze zdziwiony, że z jego doskonałej kryjówki za łóżkiem znikają zgromadzone zapasy. Pieszczoch z rezerwą, mający swoją dumę. Szczur...
Nieśmiertelny.

Najgorsze jest to, że nie wiem, co mi go zabrało. Sekcja niczego nie wykazała... Nie był to nowotwór, nie zapalenie mózgu, nie zwyrodnienie kręgosłupa... Inne narządy były zdrowe, jak u młodzieńca...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alucard

Post autor: unipaks »

Ogromnie mi przykro :(
Dla Alka [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Alucard

Post autor: Eve »

Smutek czasem tak bardzo ściska gardło że wcale nie wiadomo co napisać .. są jednak istoty nietuzinkowe , takie że ..ta odległość miedzy człowiek- zwierze jest taka .. malusia a ta "ostatnia" chwila jeszcze bardziej zmniejsza tą przestrzeń bo .. coś nieuchwytnego z szacunku, z przyjaźni .. z bycia razem powoduje zatrzymanie czasu na Tą właśnie chwilę a to uczucie nie odchodzi .. Pamięć jest wieczna ..

Alu , pozdrów Luśka .. i całus na drogę ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alucard

Post autor: valhalla »

Serce się ściska... masz rację, lepiej go pamiętać takiego, jakim był przed chorobą.
Bo tam, gdzie jest teraz, właśnie taki jest.
[*]
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Re: Alucard

Post autor: szczurolap »

Leć ogonku [*]
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alucard

Post autor: Etusia »

Najgorsza jest niewiedza... Ja też nie wiem co zabrało moje Serduszka...
Leć Alu, leć [*]
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
CarpeDiem
Posty: 32
Rejestracja: ndz lis 03, 2013 11:38 am
Lokalizacja: Bytów

Re: Alucard

Post autor: CarpeDiem »

Trzymaj się
[*] Leć
Ze mną: Dwa Wariaty Tom i Jerry :) http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=42719
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Alucard

Post autor: Ensui »

[*]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
delgado
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 23, 2013 10:56 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: Alucard

Post autor: delgado »

[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”