Belzebub ? - 2013-11-23

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Belzebub ? - 2013-11-23

Post autor: Hanka&Medyk »

Jeden z dwóch chłopaków przygarniętych przez nas z PulsVetu. Od czasu przygarnięcia praktycznie non stop na lekach z powodu problemów z ropiejącym uchem. Ok. 2 miesiące temu miał usuwany górny lewy siekacz, który obumarł, a w zębodole zbierało się "coś"... to coś nie poddawało się leczeniu, więc pobraliśmy w końcu materiał do zbadania. Pierwsze wyniki dawały jeszcze nadzieję - widać było ostry stan zapalny z powodu grzybów i bakterii, ale mimo silnych leków stan Bubiśka się nie poprawiał. Od prawie 2 tygodni prawie w ogóle nie oddychał przez nos, ale twardo mimo duszności biegał i jadł.
Wczoraj (22.11) dr Strąk dostała nowe informacje nt. tego, co znaleziono w ramach cyto-/histo-(?)patologii i zadzwoniła do mnie. Wyrok w zawieszeniu niestety został wykonany i dziś trzymałam chłopaka na kolanach, kiedy zasypiał przed ostatnim zastrzykiem.

To był jeden z moich najukochańszych szczurów (po Gai i Utah), który rozdawał nam całuski na prawo i lewo, lizał po rękach, przymilał się - do samego końca.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Belzebub ? - 2013-11-23

Post autor: Ensui »

[*]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Belzebub ? - 2013-11-23

Post autor: unipaks »

[*]
przykro mi... :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”