Miś - Morderca

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Miś - Morderca

Post autor: noovaa »

W nocy z 21 na 22 grudnia opuścił mnie Misiu. Osłabł , usnął, nie obudzi się więcej.

Misiu był u mnie połowę swojego życia. Mam nadzieję że tą lepszą... Po starym życiu na długo zostały mu pewne zachowania, przez które właściwie do mnie trafił.

Mam 2 głębokie blizny które mi Misiu zostawił, zapewne nie znikną ... i do końca będę nosić na ręku tą piękną pamiątkę.

Wiele miesięcy Misiu gryzł. Nie chciał, chciał być grzecznym Misiem, ale nie panował nad emocjami, co bardzo dawało w kość ludziom, którzy się nim opiekowali. Jak go brałam, miałam nadzieję że sobie poradzę ... że nauczę go miłości do człowieka. Ale z czasem dotarło do mnie, że on człowieka kocha i nie tu jest problem z jego agresją. Nauczyłam się żyć z Misiem w zgodzie, nie dając mu okazji do wbicia mi się w rękę. Ale nie udało mi się oduczyć Misia gryzienia.

Nigdy nie zapomnę stwierdzenia, które do dziś mnie bawi "karmić go z procy" ..

Ostatnio Miś miał więcej problemów zdrowotnych. Usuwaliśmy guza, później mało go nie zabił ropień, tylne łapki siadały, aż w końcu Miś się poddał. Dopiero kiedy pojawiły się problemy z ropniem, Misiu przestał gryźć. Zestarzał się .. i chciał by mu pomagać. Od tamtej pory ani razu nie założyłam rękawic, niezależnie od jego samopoczucia.

Można powiedzieć, że przed odejściem, pogodził się w pełni z człowiekiem i wybaczył mu wszystko, ale to nie była moja zasługa. On chciał się zmienić.. sam chciał. I mu się udało.

Miś - morderca był dość kłopotliwy. Mimo wszystko szkoda ... miałam nadzieję że dożyje 3 lat :( ...
Umarł w noc przed moim wyjazdem. Ten wieczór spędził ze mną po czym odszedł, przed tym jak miał zostać sam na 2 tygodnie. Cieszę się że mogłam być z nim, że nie stało się to pod moją nieobecność.

Żegnaj Misiaku. Byłeś kimś wielkim!

Obrazek
Misiu - 17(?).04.2011 - 22.12.2013
( 2 lata 8 miesięcy )
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Miś - Morderca

Post autor: Megi_82 »

Mój ulubieniec, Misiu-morderca, przepiękny bandyta... przykro mi bardzo :(
[*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Miś - Morderca

Post autor: Paul_Julian »

Ja myślę, ze Miś się nigdy nie poddał. On po protu godnie pozwolil Ci pomagać. A potem stwierdzil, ze odejdzie, spokojnie we śnie. Zeby nie być cięzarem, żebys nie musiała mysleć i się martwić.

Śpij spokojnie, Misiu.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miś - Morderca

Post autor: valhalla »

Dziękuję Ci za wspaniałą opiekę nad Misiem. Nigdy nie umiałabym zapewnić mu tego, co Ty mu dałaś. Przy Tobie stał się szczęśliwym szczurem - szczurem z problemami, ale jednak szczęśliwym. Kochany Miś-Morderca, u mnie bardziej Morderca, u Ciebie już zdecydowanie bardziej Miś. Miał wielkie szczęście i druga połowa życia na pewno była dla niego szczęśliwa.
Leć, Misiu... [*]

Z tej interwencji żyje już zatem tylko Węgiel...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Miś - Morderca

Post autor: Nietoperrr... »

Misiek,taki "grizli" misiek...
Bo niedźwiedzia nie można oswoić,dopiero,gdy on chce,gdy pozwoli.
Bliski mi był Misiu,czytając o nim cieszyłam się ciut,że to nie moje palce gryzie i że nie muszę go karmić z procy ;)
Dałaś mu dobry dom noovaa,na koniec na pewno to docenił i podziękował.

Jedne robią dziurę w sercu,inne w palcu odchodząc.Nie dają o sobie zapomnieć.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Miś - Morderca

Post autor: Ensui »

[*]
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”