To musiał być wypadek

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Incanite
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 23, 2014 10:17 pm
Numer GG: 41307562
Lokalizacja: Gdynia

To musiał być wypadek

Post autor: Incanite »

Przynajmniej tak myślę... :(

Dziś odeszła 2,5 letnia Wicia. Znalazłam ją rano koło łóżka, leżała na plecach z głową opartą o łóżko i przednimi łapkami w górze. Myślałam, że śpi. Dotknęłam ją z myślą, że się ocknie, ale... była zimna, nie ruszyła się. Nie wiem co się stało dokładnie. Podejrzewam, że wyszła z klatki przez szpare bo jeden z prętów się oderwał, a ponieważ Wiciunia była dość gruba i duża mogła się zaklinować i zwyczajnie mogło się coś stać z wnętrznościami, albo coś sobie złamała. Tylko to mi przychodzi do głowy. Była zdrowa, silna, energiczna...To moja wina, mogłam to od razu naprawić, ale myślałam, że nawet nie przyjdzie im do głowy przeciskać sie przez to. Cóż, myliłam się... I podejrzewam, że przeze mnie umarła w cierpieniach, tak przynajmniej wskazywała pozycja w której leżała. Płaczę dziś przez cały dzień, nie mogę się pozbierać. Była ze mną tak długo... Wiciu, będę tęsknić. Nigdy o Tobie nie zapomnę, jesteś teraz w lepszym miejscu wraz z resztą mojej gromadki ze szczurzego raju...

Pozostaje jeszcze jeden problem. :( - Luna
Biedna chyba domyśliła się, że siostra już nie wróci. Dziś przez cały dzień jest niemrawa, nie chciała zbytnio jeść, cały czas siedziała w kącie. Gdy wyjełam ją z klatki, zaczęła latać po całym pokoju, szukać Wici... Wiem co ona czuje, przez całe życie były razem we dwie, odkąd ich trzecia siostrzyczka umarła ponad 2 lata temu..., a teraz została sama.
Chciałam ją pocieszyć, więc przyniosłam jej do klatki dwie koleżanki. Nadia i Sonia są przyjazne, widziałam, że chciały ją pocieszyć. Aż mi łzy poleciały jak to zobaczyłam - Lunia siedziała w kącie, a Nadia podchodziła do niej co jakis czas, próbując wyczyścić futerko lub coś takiego, natomiast Lunka kuliła się i piszczała. Na tym się kończyło.
Pocieszałam ją jedzeniem, głaskaniem, ale nic z tego. Przez cały dzień siedziała w kącie, dopiero przed chwilą przyszła położyć się spać przy koleżankach. Widzę, że cierpi i, że wszystko rozumie. Postaram się zrobić co w mojej mocy, aby poczuła się lepiej. Mam nadzieje, ze razem damy rade przez to przejść. :(



Pierwszy post na forum (więc Witam Wszystkich) , a taki smutny. Wybaczcie. :(
Ze mną: Luna, Nadia, Sonia, królik Andrzej, kot Wacław
W szczurzym raju: [*] Sylwester, Milka, Czarny, Szary, Czarna, Szara, Marcelinka, Wixa [*]
Na wakacjach: Sharley, Creen
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: To musiał być wypadek

Post autor: Ensui »

[*]
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: To musiał być wypadek

Post autor: noovaa »

Incranite, nie obwiniaj się tak. Mam taką klatkę, z której notorycznie wyłazi jedna samiczka. Zasada jest taka: "przejdzie głowa, przejdzie wszystko" - bez uszczerbku na zdrowiu. Szczurci musiało coś dolegać. Może być nawet tak, że wyszła tylko po to by odejść w samotności - one często tak wolą.

Bardzo mi przykro z powodu straty :(

To może okrutnie zabrzmieć, ale teraz ważna jest druga szczurcia, która by nie popaść w depresję potrzebuje nowej koleżanki.
Trzymaj się jakoś i oby Twoje kolejne posty u nas były weselsze.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Incanite
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 23, 2014 10:17 pm
Numer GG: 41307562
Lokalizacja: Gdynia

Re: To musiał być wypadek

Post autor: Incanite »

Dziekuje. Jest juz troche lepiej, ale zauwazylam, ze Luna rzuca sie na kolezanki. Owszem, jest takm wybuchowym szczurem, ktorego nawet kot sie boi, a reszta zwierzat ucieka na jej widok, ale dlaczego akurat atakuje swoje wspollokatorki bez powodu? Nigdy tak nie robila.



(przepraszam, polskie znaki mi nie dzialaja)
Ze mną: Luna, Nadia, Sonia, królik Andrzej, kot Wacław
W szczurzym raju: [*] Sylwester, Milka, Czarny, Szary, Czarna, Szara, Marcelinka, Wixa [*]
Na wakacjach: Sharley, Creen
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: To musiał być wypadek

Post autor: unipaks »

[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Szczurnięta8
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 6:55 pm

Re: To musiał być wypadek

Post autor: Szczurnięta8 »

Hej! nie martw się być może to nie twoja wina może dostała ataku serca lub miała inną chorobę. A co do szczurki nie wiem czy jej przejdzie, może umrzeć ze smutku... nie chcę ci tego pogarszać ale tylko tyle mi przychodzi do głowy :'( albo może przegryzła kabel?
:D Ze mną: Pysia ok 8 miesiące, Lawenda ok. 3 miesiące, Poppy 3 miesiące.

:'( Przeszły przez tęczowy most: Gwiazdka, Kropka
nie fizycznie ale nadal obecne....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”