Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

govinda99
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 29, 2014 9:54 am

Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: govinda99 »

Miała na imię Mysia,rasa Dumbo z tymi jej pięknymi dużymi uszkami, była najmłodsza z całej trójki dziewczynek, była słodka, delikatna.
Zaczęło się, że leciała jej z noska i oczu porfina, była słaba, kiedy oddychała to co jakiś czas wydawała dźwięk tykania, nie chciała jeść ale za to piła. Na czytałam się różnych artykułów i według jej objawów było to przeziębienie i wystarczyło ją ocieplić i wszystko miało przejść.
Zrobiłam wszystko co mogłam, dałam ciepłej wody, dałam rózne chusteczki, w których mogła się ogrzać i włączyłam kaloryfer, żeby było cieplej.
Miałam nadzieję, że się polepszy lecz kiedy dzisiaj wstałam i podeszłam do klatki zobaczyłam , że leży na boku ( nigdy nie rozkładała się na bok kiedy spała) otworzyłam klatkę i dotknęłam jej i wtedy zrozumiałam, że odeszła. Kiedy jej dotknęłam była zimna i strasznie sztywna, zaczęłam płakać gdyż wiedziałam co się stało. Rodzice byli w pracy i zostałam sama w domu z moim młodszym bratem.
Wzięłam ją przez reklamówkę i wyciągnęłam z klatki. To był straszny ból. Przed wyciągnięciem jej jeden z szczurków ją wąchał i była to jej siostra, jestem ciekawa czy moje dwa szczurki wiedzą co się stało. Tak mi szkoda jej miała dopiero 8 miesięcy ;(

R.I.P
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: SonamiChan »

Ojj tak mi przykro :(
Najgorzej kiedy odchodzi maleństwo mające całe życie przed sobą... Do tego takie właśnie sobie ukochaliśmy zwierzątka, które niestety są chorowite i czasem... Niestety musimy pożegnać się przedwcześnie...
Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz. Jestem też pewna, że mimo jej krótkiego życia dałaś jej tyle miłości ile tylko potrafiłaś.
Nie poddawaj się, teraz Twoje dwa szczurki potrzebują ciepła i uwagi, one też czują i na pewno tęsknią.
Dla Mysi [*], trzymaj się cieplutko!
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
govinda99
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 29, 2014 9:54 am

Re: Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: govinda99 »

SonamiChan pisze:Ojj tak mi przykro :(
Najgorzej kiedy odchodzi maleństwo mające całe życie przed sobą... Do tego takie właśnie sobie ukochaliśmy zwierzątka, które niestety są chorowite i czasem... Niestety musimy pożegnać się przedwcześnie...
Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz. Jestem też pewna, że mimo jej krótkiego życia dałaś jej tyle miłości ile tylko potrafiłaś.
Nie poddawaj się, teraz Twoje dwa szczurki potrzebują ciepła i uwagi, one też czują i na pewno tęsknią.
Dla Mysi [*], trzymaj się cieplutko!
Dziękuję ♥ tak mi jej szkoda :(
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: smeg »

Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej szczurki :( może to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu uwagi, ale następnym razem z chorym zwierzątkiem idź do weterynarza, zamiast stosować się do niekoniecznie odpowiednich porad z internetu.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
govinda99
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 29, 2014 9:54 am

Re: Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: govinda99 »

smeg pisze:Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej szczurki :( może to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu uwagi, ale następnym razem z chorym zwierzątkiem idź do weterynarza, zamiast stosować się do niekoniecznie odpowiednich porad z internetu.
Miałam iść właśnie dzisiaj ;(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miała dopiero 8 miesięcy ;( R.I.P

Post autor: unipaks »

:(
dla Mysi [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”