Radarek za TM :(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Radarek za TM :(

Post autor: ^Yuuhi^ »

Dzisiaj odszedł od nas Radarek. Miał trzy latka i do końca się nie poddawał. Miał być u mnie tylko na DT ale szybko została podjęta decyzja o tym, że zostaje na stałe. Mój mały dzielny miś polarny, który był niesamowicie kontaktowy. Nie przypominam sobie żadnego konfliktu w stadzie z jego udziałem. Zawsze pozytywnie nastawiony do innych ogonów i do ludzi... Mimo coraz gorszego stanu zdrowia, nie brakowało mu sił do życia, stracił bardzo dużo na wadze, kilka dni temu na mordce pojawił się mały guzek, ale mimo to zachowywał się jak młodziak, szalał z innymi, wspinał się po prętach, chociaż łapki już nie te co powinny, nie miał problemów z jedzeniem i piciem... odszedł nie cierpiąc, po prostu zasnął :( nie ma go od 3 godzin a ja już cholernie tęsknie... Leć miśku :'(

Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Soowaa
Posty: 67
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 5:03 pm
Lokalizacja: Pomorskie, okolice Trójmiasta :)

Re: Radarek za TM :(

Post autor: Soowaa »

[*] współczuje trzymaj się :(
Chojrak <3 Mufasa <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radarek za TM :(

Post autor: unipaks »

:( Bardzo mi przykro...
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”