Szara (02.2012 - 02.03.2015)

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Szara (02.2012 - 02.03.2015)

Post autor: draakhul »

Dziś rano odeszła Szara.

Była pierwszym szczurem, jakiego w życiu trzymałem na rękach. Pamiętam jak przyjechała do mnie z Warszawy i pierwsza moja myśl po wzięciu jej na ręce to było "Jaka ona ciężka!".

Była szczurem idealnym. Nigdy nikogo nie ugryzła, nawet nie podrapała. Zawsze pewna alfa w stadzie, chętna do zwiedzania domu bez żadnego strachu. Jako jedyna potrafiła wspinać się na pionowe słupki.

Od dłuższego czasu miała już problemy z tylnymi łapkami, chociaż chęci do życia jej nie brakowało. Często chodziła gdzie się dało, szurając nimi za sobą. Niestety tydzień temu przyplątał się ropień pod pyszczkiem. Pomimo pomyślnego usunięcia mocno ją to osłabiło, zaczęły się problemy z oddychaniem i prawie całkowity bezwład ciała. Dziś musiałem podjąć decyzję, żeby pomóc jej odejść. Decyzję chyba najtrudniejszą w życiu.

Nie mówię ci "Żegnaj", bo wierzę głęboko, że kiedyś, gdzieś się jeszcze spotkamy. A więc "Do zobaczenia, maleńka".

Obrazek
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szara (02.2012 - 02.03.2015)

Post autor: unipaks »

Dla Szarej [*]
Bardzo mi przykro :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szara (02.2012 - 02.03.2015)

Post autor: Diego<3 »

Dla Szarej (*)
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Wierz głęboko , bo to prawda. Jeszcze się spotkacie i to nie raz. Szara tęskni za tobą tak mocno jak ty za nią. Ale nie załamuj się szara wróci, zregenerowana. I może naśle na cb aniołki szczurze ( stróże) które zastąpią ci ją na jakiś czas...
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”