~List do Lydii~

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

~List do Lydii~

Post autor: PunkPandora »

Witam myszko, tak, pisze o tobie teraz.
Wiem ze to moze naiwne z mojej strony, ale chcialabym zeby inni wlasciciele szczurkow uslyszeli o niezwyklym szczurku, o tobie.
Twoja strata wczoraj mna tak ruszyla, nie chcialam twojej smierci. Wiesz doskonale ze cie najbardziej kochalam, bylas mi najblizsza. Chcialam dla ciebie jaknajlepiej, by cie miec na dluzej, 2 lata to za malo.
Bylam PEWNA ze operacja sie powiedzie, okrutnie sie mylilam.....
Ciesze sie ze przynajmniej przed operacja moglam ci oddac milosc i ze mi ja oddalas, gdy sie podkladalas bym cie miziala, bylas taka szczesliwa, taka radosc, zgrzytanie zabkami...
Pamietam gdy cie dostalam, bylas jeszcze mala i ciekawska, inna czesc stada zaczepialas i sie szybko wczulas w rodzine. Kochalam ta twoja biala brodke i ta twoja malutka czarna kropeczke na plecach, bylas idealna, malutka.
Szybko podroslas, roslas roslas i roslac, stalas sie najwieksza w klatce, teraz wszyscy na ciebie sie kladli. Pozwalalas na to, w koncu kochalas sie przytulac, gdy ktos cie mizia, gdy ktos jest.
Niestety tez juz od wczesnego czasu mialas sklonnosci do chorob. Pierwszy rak usuniety, drugi, potem sterylizacja. Duze komplikacje przy sterelizacji, rana sie popaprala, punkcje trzeba bylo robic, wyciagac rope z brzucha.
To nie bylo mozliwe ze przezyjesz az tyle - ale przezylas, bylas silna i bardzo dzielna. Dawalam ci sile, bylam przy tobie, spalam obok. Dalas rade.
Przez chwile byl spokoj, lecz kolejne klopoty sie zblizaly, twoje serduszko. Nie chcialo bic jak trzeba, dawalo ci za malo tlenu i mialas uczucie, ze sie dusisz. Znow sie balam o twoja smierc, ale moglysmy za pomoca lekarza znalesc odpowiedni lek w bardzo szybkim czasie, znow dalas rade.
I zylas, dlugo. Dlugo bylo wszystko w pozadku, pomimo wieku, chorob i innych klatw. Bylas zywa, bawilas sie czesto z innymi i mialas spory apetyt, mnie tez uwielbialas. Witalas mnie zgrzytaniem zabkami i podstawianiem glowki bym cie miziala jaknajdluzej. A jakie laskotki mialas! Przy szyjce, zawsze szalalas gdy cie laskotalam, i wracalas znow ze zgrzytaniem zabkow.
Wszystko by bylo idealne, gdyby nie to, ze znow dostalas raka... Myslalam ze juz nie powinnam cie uciezac w tym wieku operacjami, mialam nadzieje ze nie bedzie szybko rosl, ale niestety rosnal dosyc szybko.
Trzeba bylo zdecydowac, nie bylam do tego w stanie. W koncu Klaudia, moja matka, zdecydowala ze moze lepiej zrobic operacje, w koncu tak swietnie sie trzymalas.
To byl blad.
Nie dalas rady.
Przepraszam.
Zadna tabletka na uspokojenie, zadna tabletka na sen, zadne krople, preparaty na nerwy, nie ukoja tego rozdarcia ktore obecnie czuje w sercu. Zadne litry alkoholu, zadne miliony papierosow, godziny muzyki, nic. NIC.
-
''I know i've got to say - Goodbye, baby goodbye, you're my sweetheart, Goodbye...''
-
Chce ci podziekowac za te wszystkie chwile ktore moglam z toba spedzic, za to jak mnie traktowalas, ze zawsze umialas mi pomoc, ze bylas takim swietnym szczurem. Kocham cie tak bardzo. Wszyscy za toba tesknimy, spoczywaj w spokoju moja mala...♥
https://www.youtube.com/watch?v=qDQvpj_MiyQ
Lydia
♥- xx.05.13
†- 15.05.15

Obrazek
xxgabrysia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 16, 2015 11:26 am

Re: ~List do Lydii~

Post autor: xxgabrysia »

Mocno ściskam, też straciłam szczurkę Lusię, dzień przed tobą.. [*] [*]
Może gdzieś tam razem biegną za Tęczowy Most ..?
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: ~List do Lydii~

Post autor: PunkPandora »

Jejku, tak mi przykro, udzielam sie w toim bolu i mam nadzieje ze nasze szczurki sa w o wiele lepszym miejscu, gdzie my same tez kiedys pojdziemy...
nitala
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 12, 2015 11:32 pm

Re: ~List do Lydii~

Post autor: nitala »

Kiedyś zobaczymy swoje kochane maleństwa - tego trzeba się trzymać.

Śpij maleńki [*]
SID - zawsze w moim sercu [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~List do Lydii~

Post autor: unipaks »

Przykro mi... :(
Dla Lidii [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”