Minia odeszła..:( [*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

xEweelinka
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 5:27 pm

Minia odeszła..:( [*]

Post autor: xEweelinka »

Moje maleństwo miało guza pod okiem, co spowodowało że oko wychodziło na wierzch.. panicznie się bałam dusiła się, ciągle leżała nie miała sił..weterynarz powiedział, że jak nie polepszy się na drugi dzień to albo ją uśpię albo wypłynie jej to oko.. zdecydowałam się na uśpienie, bo oczko wyszło jeszcze bardziej na wierzch.. :( nie mogę pogodzić się z jej odejściem we wrześniu miała by 2 lata..to moja pierwsza strata szczurka i nie wiem co mam ze sobą zrobić.. :(

Kocham Cię Miniuś:(
Na zawsze będziesz w moim serduszku.. :( [*][*]
xEweelinka
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 5:27 pm

Re: Minia odeszła..:( [*]

Post autor: xEweelinka »

xEweelinka pisze:Moje maleństwo miało guza pod okiem, co spowodowało że oko wychodziło na wierzch.. panicznie się bałam dusiła się, ciągle leżała nie miała sił..weterynarz powiedział, że jak nie polepszy się na drugi dzień to albo ją uśpię albo wypłynie jej to oko z czasem..Nie mogłam patrzeć jak się męczy i zdecydowałam się na uśpienie, bo oczko wyszło jeszcze bardziej na wierzch.. :( nie mogę pogodzić się z jej odejściem we wrześniu miała by 2 lata..to moja pierwsza strata szczurka i nie wiem co mam ze sobą zrobić.. :( Chciałabym ją jeszcze przytulić była taka bezbronna :(

Kocham Cię Miniuś:(
Na zawsze będziesz w moim serduszku.. :( [*][*]
xEweelinka
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 5:27 pm

Re: Minia odeszła..:( [*]

Post autor: xEweelinka »

Co mam zrobić z drugim szczurkiem, nie zdechnie z samotności? Co zrobić żeby było jej dobrze? :(
Awatar użytkownika
JozkaHilda
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 14, 2013 7:59 am

Re: Minia odeszła..:( [*]

Post autor: JozkaHilda »

Nic mu nie będzie.
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Minia odeszła..:( [*]

Post autor: Tofcia »

Współczuje :-[
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”