Wczoraj odszedł mój Orsonik

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

AniaPin
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 09, 2014 11:45 am

Wczoraj odszedł mój Orsonik

Post autor: AniaPin »

Witam serdecznie bardzo proszę was o poradę
Wczoraj odszedł mój ukochany szczurek Orson, wychowywał się wspólnie od urodzenia z Majkiem teraz Majki została tylko ze mną poradźcie jak mamy sobie z tym poradzić. Czy mam włączyć nowego małego szczurka dla niej czy nie ... boje się że go odrzuci ona na 1,4 miesiące w takim wieku odszedł mój Orson. Proszę o podpowiedz jak mam sobie poradzić bo od wczoraj chodzę płacze nie mogę o niczym innym myśleć to moje ukochane szczurki wiedziałam że kiedyś ten dzień nadejdzie ale .... poradźcie

Ania
lunnogosriebra
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 25, 2015 8:46 pm

Re: Wczoraj odszedł mój Orsonik

Post autor: lunnogosriebra »

Przede wszystkim spędzaj z ogonkiem jak najwięcej czasu. Jeśli możesz, spraw mu towarzyszą albo dwóch. Teraz jesteś jego jedyną rodzinką, potrzebuje Cie bardziej niż kiedykolwiek. Mój Florek też wczoraj odszedł, nie pozostał mi żaden ogonek. Ciesz się każda chwila spędzoną ze swoim i trzymajcie się ciepło ❤
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wczoraj odszedł mój Orsonik

Post autor: unipaks »

Nie bój się, przygarnij dla niej jakąś młodziutką samiczkę, takie maluchy łatwo się polubią, a nie powinna zostać osamotniona. Poczytaj tylko o łączeniu po raz pierwszy, na neutralnym terenie (w dziale Stadko)
Przykro mi z powodu śmierci twojego szczuraska :(
Dla Orsona [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”