Io... :(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Tangerine

Io... :(

Post autor: Tangerine »

Dzisiaj (8 maja) rozstałam się całkiem niespodziewanie z moją szczurką - Io. Miała niespełna rok i cztery miesiące i była śliczną wesołą szczurzyczką rasy husky. Była zdrowa i aktywna, a przy tym bardzo ładna... Znalazłam ją w domku, razem z jej dwoma siostrami, które spały zwinięte na niej prawdopodobnie nic nie zauważywszy... Chyba odeszła we śnie, bo leżała zwinięta i przytulona do swoich współtowarzyszek... Może to zawał, może udar, nieważne. Nie cierpiała - to najważniejsze. Mam nadzieję, że te kilkanaście miesięcy pod moim dachem upłynęło jej szczęśliwie. Będzie mi jej bardzo brakować, razem z Metis i Reą tworzyły niepowtarzalne trio... Każdy mały szczurek pozostawia po sobie jakiś ślad, a tej szczurki po prostu nie sposób zapomnieć... Mam nadzieję, że jest jej teraz 100 razy lepiej niż u mnie...
:serce:
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Io... :(

Post autor: Ania »

Przykro mi :( Wiem, jak to boli :(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Yrsa

Io... :(

Post autor: Yrsa »

Mi również jest przykro. Szczególnie, że napisałaś że Io to była husky. ja tez mam husky i jakoś tak mi sie jeszcze bardziej smutno zrobiło.

Trzymaj sie ciepło i pamiętaj, że ona na pewno miałau Ciebie dobrze i gdzieś tam w szczurzym niebie będzie Cię zawsze dobrze wspominać.

Ale i tak mnie w gardle sciska... Życie jest takie brutalne czasami, że każe nam cierpieć po starcie najukochańszych. :cry:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Io... :(

Post autor: lajla »

moje kondolencje Tangerine :(

Yrsa masz racje ... :( niestety ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”