Maciuś-kilka słów pożegnania[*]

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
kubakas12
Posty: 22
Rejestracja: śr lut 19, 2014 4:31 pm

Maciuś-kilka słów pożegnania[*]

Post autor: kubakas12 »

Witam, od około 15 grudnia zauważyłem u mojego szczurka pewne zmiany, zaczął się przewracać, wystąpiły prawie wszystkie objawy guza przysadki i juz wtedy miałem wątpliwości, czy przeżyje następny dzień. Wczoraj zobaczyłem u mojego ogona zę ma robaki i tego było już za wiele. Nie mogłem patrzyć jak się męczy, zawiozłem go dzisiaj do weta około 1h temu. Wet go uśpił w moich rękach. Był on moim najlepszym przyjacielem, nie moge się pogodzić że odszedł. Była to moja decyzja chciałem dla niego jak najlepiej bo lepiej żeby nie cierpiał i nie żył niż żeby żył w mękach.Maciek zawsze chciał się ze mną bawić, lubił gdy sie go głaskano, chodził za mną gdzie tylko poszedłem.Obaj się lubiliśmy, bardzo się z nim zżyłem. Maciek to szczurek na moim avatarze miał tylko 23 miesiące (luty 2014-04.01.2016) Maciek zawsze będzie w moim sercu, nigdy go nie zapomnę.Maciek zawsze lubił gdy pozwalano mu wejść do do rękawa bluzki(tej której akurat nosiłem) lubił (niektórym moze sie to wydać troche obrzydliwe ale on to naprawde lubił) lizac nos oraz swoje ciepłe mieszkanko.Bardzo rozpaczam po jego odejściu.Dziękuje też tym którzy chociaż to czytają.
Dla Maćka [*] mam nadzieje że tam gdzie jesteś jest Ci lepiej.
Za TM: Maciek[*] na zdjęciu
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maciuś-kilka słów pożegnania[*]

Post autor: unipaks »

:(
Dla Maciusia [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”