Fobia

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

farcaster
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 22, 2014 10:26 pm

Fobia

Post autor: farcaster »

Dzisiaj odeszła druga z moich księżniczek – Fobia. Od paru dni była jakaś osowiała i przygnębiona. Nie wiedziałem co się dzieje. Myślałem że po prostu ma gorsy dzień. A ona po prostu wiedziała że zbliża się jej koniec. Nawet przez chwilę nie spodziewałem się takiego obrotu zdarzeń. Fobia miała ponad 2,5 roku.
Niestety nie było mnie przy niej gdy to się stało. Bardzo tego żałuję. Może wtedy jakoś dodałbym jej jakoś otuchy. Wziąłbym ją na ręce, przytuliłbym ją by nie czuła się samotna. Wszystko co wiem to tylko to co powiedziała mi moja mama. Wróciłem do domu a mama powiedziała mi że Fobia bardzo hałasowała i chyba nie żyje. Poszliśmy zobaczyć. Mała leżała nieruchomo tuż koło swojego „sputnika” w klatce. Miała otwarte oczka tak jak by żyła i tak też pomyślałem. Pierwsze co mi przyszło na myśl co „hej co ci jest?” , ale mama powiedziała że mała jednak nie żyje. Musiałem sprawdzić więc włożyłem rękę do klatki i delikatnie poruszyłem małą. Nie poruszyła się i była zimna. Dowiedziałem się potem że podobno bardzo hałasowała w klatce. Czyżby się bała? Jest mi naprawdę przykro że mnie nie wtedy nie było.
Tak więc to tutaj kończy się moja przygoda ze szczurkami. Powiem szczerze że to było naprawdę wspaniałe doświadczenie. Zajmowanie się nimi, obcowanie z nimi dawało mi dużo radości i satysfakcji. Wiele razy dosłownie uratowały mnie przed przysłowiowym „dołem”. Nigdy ich nie zapomnę.
Żegnaj moja mała.
Kiedyś znów zobaczymy.
[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fobia

Post autor: unipaks »

Bardzo Ci współczuję :(
Leć, Fobia...[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”