Gwiazdeczka odeszła...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Szczurnięta8
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 6:55 pm

Gwiazdeczka odeszła...

Post autor: Szczurnięta8 »

Cześć! Przedwczoraj moja szczurka Gwiazdeczka odeszła... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( O siódmej wieczorem zauważyłam że się nie rusza nie oddycha i tak było do rana kiedy stwierdziłam że odeszła... miała 2 latka i chorowała na raka koło łapki. kochałam ją bo to była moja pierwsza szczurka... kupiłam sobie co prawda jeszcze jedną szczurzycę ale... to nie to samo :( ale i tak bym ją uśpiła, więc nawet lepiej. z guza lała jej się ropa a ona się prawie nie ruszała iii... odeszła :(
:D Ze mną: Pysia ok 8 miesiące, Lawenda ok. 3 miesiące, Poppy 3 miesiące.

:'( Przeszły przez tęczowy most: Gwiazdka, Kropka
nie fizycznie ale nadal obecne....
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gwiazdeczka odeszła...

Post autor: unipaks »

Bardzo mi przykro z powodu śmierci Gwiazdeczki, niech śpi spokojnie...
Dla Gwiazdeczki [*]

Guzy u szczurków dziś z dużym powodzeniem się operuje, zwłaszcza gdy lecznica dysponuje właściwym sprzętem i ma kompetentną kadrę.
Po stracie pupila warto zaadoptować (nie kupować, bo wiele ogonków czeka na dobry dom i można je otrzymać za darmo, nie napędzajmy chorego interesu rozmnażania ich na sprzedaż) Warto pamiętać, żeby szczurek nie był samotny, bo to bardzo stadne stworzenia są
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Szczurnięta8
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 01, 2017 6:55 pm

Re: Gwiazdeczka odeszła...

Post autor: Szczurnięta8 »

Gwiazdeczko mam nadzieję że spotkałaś swoich braci i siostrzyczki z którymi się jako mała szczurka rozstałaś i że bawicie się razem za tęczowym mostem i że się już nie męczysz z tym głupim guzem bo zanim odeszłaś przespacerowałam się z tobą po różnych miejscach żebyś się pożegnała i obiecałam że jeszcze się spotkamy! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(




Dzięki że odpisałeś!
:D Ze mną: Pysia ok 8 miesiące, Lawenda ok. 3 miesiące, Poppy 3 miesiące.

:'( Przeszły przez tęczowy most: Gwiazdka, Kropka
nie fizycznie ale nadal obecne....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”