Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: goldog »

Nie mogę zedytować mojego postu, ani go usunąć. (jeszcze nikt na niego nie odpowiedział)
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Sky »

Użytkownicy nie mogą edytować, ani usuwać swoich postów.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: goldog »

To co mam zrobić, jeśli wstawiłam 3 takie same posty, a tylko 1 jest poprawny i potrzebny ?
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Sky »

Przy każdym poście jest ikonka 'zgłoś' - wystarczy kliknąć i napisać, co się stało, wszystkie zgłoszenia dostają moderatorzy i mogą to wtedy poprawić.

Edit: usunęłam wszystkie duble i poprawiłam tytuł Twojego tematu
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: goldog »

Dzięki wielkie, dopiero co dołączyłam i jeszcze się uczę :)
Będę bardziej uważna.
Pozdrawiam z ogonami :)
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Karasu »

Dla mnie osobiście to głupie ze nie można edytować postów, na wszystkich forach jakich byłam sie dało i nie robili z tego jakiegoś wiekszego problemu ;)
Dziekuję i pozdrawiam
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Hanka&Medyk »

Karasu, możliwość została usunięta, ponieważ ludzie edytowali namiętnie swoje posty w czasie trwania zażartych dyskusji, wypierając się czegoś, co wcześniej napisali, powodując zamieszanie i ingerując w logiczny ciąg myśli w tematach. Osobiście uważam, że dobrze się stało.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Karasu »

ok, rozumiem. Zdarza się, widocznie trafiłam na fora gdzie są odważniejsi ludzie nie wypierających się swojego zdania (nie żebym sugerowała że tu sami tchórze tylko Ci co edytują by się wyprzeć). Po prostu to irytujące że chciałabym coś np. dopisać bo zapomniałam ale nie chcę robić PpP... albo jak mi się zdarzy błąd ort zrobić, bo czasem mi się zdarza z rozpędu i weźmiecie mnie za dzieciaka z podstawówki..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Paul_Julian »

Karasu, nie obawiaj sie pisania post pod postem, jesli zrobisz jakis błąd, albo chcesz dodac informację :) Nie ma z tym żadnego problemu, gorzej jak ktos odgrzebuje stary wątek i tam dodaje posty nic nie wnoszące do dyskusji. Albo nabija posty bez sensu.
A poprawienie błędu to nie jest nabijanie postów :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Karasu
Posty: 62
Rejestracja: śr gru 26, 2012 6:39 pm

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Karasu »

Ok, dziękuję za odpowiedź. O wiele lżej mi, że nie muszę się obawiać pisania posta pod postem, na większości for (tak to się odmienia?) raczej za tym nie przepadają, wiec wolałam się upewnić ;)
Jeszcze raz dziękuję.
Awatar użytkownika
herazeusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 9:53 am

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: herazeusz »

Myślę, że opcja edytowania i usuwania swoich postów powinna być włączona. Robi się mniejszy bałagan na forum, nie ma pod sobą 3 postów tego samego użytkownika, poprawia się przejrzystość fora i nie ma błędów ortograficznych.
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Hanka&Medyk »

Nie wiem, czy w tym silniku forumowym da się coś takiego włączyć, ale jest genialna opcja (m.in. na forum SFD): zakaz edytowania/usuwania postów, gdy w temacie pojawi się kolejny wpis. Dałoby się coś takiego tutaj wrzucić?
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Edytownie i usuwanie postów. JAK?!

Post autor: Paul_Julian »

Tego chyba sie nie da, kiedys myśleliśmy o tym.

herazeusz Powyżej zostało wytłumaczone, dlaczego nie ma edycji.
Można równiez poczytać ten temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=20&t=17418
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”