Witam!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
yexx
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 13, 2014 8:32 pm
Lokalizacja: Katowice, Tychy

Witam!

Post autor: yexx »

Hej!

Jestem tutaj nowa, aczkolwiek na forum zaglądam już dłuższy okres czasu, zapożyczając sobie wasze porady :D
Rok temu miałam dwa szczurki, oba huskacze. Żyły długo i niestety - odeszły. Załamałam się bardzo i od tamtego czasu nie miałam żadnego szczurka. Później zaczęłam pracę i poznałam dziewczynę, która "hodowała" szczury. Troszkę mnie to zaintrygowało, bo wiem, jak wyglądają dzisiejsi pseudo-hodowcy. Spotkałyśmy się na kawie i zobaczyłam szuraski. Załamałam się kompletnie! Wszystkie w klatkach, samce z dwiema samiczkami, nie na wybiegu... Serce zaczęło mi pękać. Wzięłam od niej dwie szczurzyce, bo na szczurki "podobno ma kupców", bo "kończy z hodowlą na własną rękę".
Od tamtej pory, czyli około tygodnia, przyniosłam do mieszkania dwie, młodziutkie szczurcie. Troszkę się jeszcze boją, ale już śmiało wchodzą mi na ramiona, kolana, wiem za czym szaleją i zaczepiają mnie na wybiegu na okrągło. Problem jest jeden... Podejrzewam starszą samicę o ciążę. Niestety, widać jej dosyć mocno wystające przednie sutki, po brzuchu nie jestem w stanie za bardzo stwierdzić, gdyż nie daje się podnosić na ręce.

Troszkę się załamałam, ale i tak cieszę się, że uratowałam te biedoczki... :-[

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zrozpaczo­nych is­tot na świecie."

- Wisława Szymborska.
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Witam!

Post autor: harleyquinn »

Śliczne :) Ta starsza ma ładną białą "kreskę". Załóż może im temat w "Nasi pupile".
Aż sobie nie mogę wyobrazić tego widoku ściśniętych ogonów ze sobą w za małych pomieszczeniach...
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: unipaks »

Witaj! :) Śliczne szczurcie, oby ta samiczka nie była w ciąży; na wszelki wypadek poczytaj jednak o oznakach ciąży, żywieniu samiczki, zapewnieniu jej warunków do bezpiecznego dla maluchów porodu i odchowywania młodych
No i przedstaw obie dziewczynki w dziale Nasi pupile :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”