Witam Jestem Luffy! :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Luffy
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 24, 2015 11:55 pm

Witam Jestem Luffy! :)

Post autor: Luffy »

Witam Drogie Piękne panie. I panów.:) Jestem Lufy wołają na mnie też Madara A na imię Mam Mateusz. Mam 20 lat i mieszkam w Woj podkarpackim(Mielec) Raczej przybyłem na forum na stałe Nie jestem żadnym facetem który wyłudza te piękne zwierzaki na "Karmówkę" Nie mógł bym tego zrobić szczurkom ale przyznaję się zajmowałem się kiedyś wężami jednakże nie podałem nigdy szczurka(Serce mam za dobre):) ani myszy(żywej myszy). Węzy się pozbyłem jakiś czas temu. Ogólnie interesuję się terrarystyką zwierzętami takimi jak; pająki(posiadam),Scorpiony(chodź ich też już nie mam) Jaszczurki(Posiadam agamę brodatą Młodą i piękną samiczkę,a także gekona lamparciego od wielu lat. Jeśłi znajdą się jakieś niedowiarki zapraszam do domu napijemy się cherbaty czy kawy lub coś mocniejszego jak kto woli:) Powiedziałem o tym wszystkim żeby być wiarygodnym żeby mnie żadna osoba nie podejrzewała nie jestem żadnym oszustem !! Pozdrawiam I Zapraszam Luffy! :) :P
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Witam Jestem Luffy! :)

Post autor: yss »

Witaj :)
Powodzenia z adopcją.
Niektórzy na forum też mają gady :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”