Hej :D

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Paulineczka
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 02, 2015 12:41 am
Lokalizacja: Wielka Brytania

Hej :D

Post autor: Paulineczka »

Cześć!

Mam na imię Paulina i mam dwadzieścia lat. Od urodzenia na nieszczęście moich rodziców towarzyszyły mi zwierzęta. Sześć lat temu byłam posiadaczką parki szczurzych panów, ale po ich odejściu zaabsorowawana psami nie zdecydowałam się na kolejne, jednak przeprowadzka do Wielkiej Brytanii zmusiła mnie do rozstania że zwierzętami. Ale ponieważ życie bez nich dla mnie jest niekompletne to podekscytowana nie mogę się już doczekać kiedy pojawią się u mnie dwie szczurze panny! Aktualnie trwają poszukiwania dziewczyn i akcesorii :) Liczę że już niedługo będę mogła dzielić się z Wami moim szczęściem i liczyć na ewentualną poradę ;)

Pozdrawiam, Paulina
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hej :D

Post autor: unipaks »

Serdecznie Cię witamy na naszym forum! Mam nadzieję, że prędko jakieś miłe szczurze dziewczyny do Ciebie trafią i będziemy mogli o nich poczytać w dziale Nasi pupile ;) Powodzenia!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Newbie8
Posty: 170
Rejestracja: wt lut 17, 2015 8:58 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hej :D

Post autor: Newbie8 »

Witaj moja droga imienniczko! :-)
Skoro miałaś już kiedyś szczury to z pewnością masz dużą wiedzę na ich temat, jednak mimo wszystko polecam śledzenie forum. Można znaleźć tu dużo wskazówek.
Powodzenia! ;-)
Ze mną: Benek, Ziomek, Wacek i Afekt <:3~ <:3~ <:3~ <:3~

Za TM: 5 szczurzych duszyczek
Emiliana
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2012 3:43 pm

Re: Hej :D

Post autor: Emiliana »

Miałam podobną sytuację. Jednak ja wyjeżdżając do UK, musiałam zostawić moje szczurki w Polsce. Z tęsknoty wszystkie trzy w przeciągu miesiąca umarły. Po ponad roku zdecydowałam się na kolejne i tu kolejne podobieństwo - wcześniej miałam chłopaków, teraz dziewczyny :)

Do przeczytania ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”