WITAM WSZYSTKICH

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
qwerty12
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 9:05 pm

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: qwerty12 »

Czesc
Zebrahead
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 18, 2013 12:05 am

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: Zebrahead »

Heej :D
Nebraska
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 19, 2013 7:54 pm

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: Nebraska »

Witam i Wesołych Świąt życzę :D
IceIceBaby
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 27, 2013 8:49 pm

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: IceIceBaby »

Witaj
karolinakamikaze
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 07, 2013 8:56 am

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: karolinakamikaze »

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Okazało się, że w moim domu internet przestał działać i nie za bardzo miałam możliwość opowiedzenia Wam jak minęła moja podróż ze Szczuraskami.
Jechałyśmy 16godzin z Holandii na Śląsk. Dziewczynki były w transporterku, który schowałam w plecaku. Nie informowałam kierowcy o ich obecności z obawy o brak zgody z jego strony. Plecak oczywiście był przez większość trasy otwarty lub półotwarty. Mysiunie zachowywały się cudownie. Przespały całą drogę. Wrzuciłam im kawałki mandarynki żeby nie czuły pragnienia. Miały także włożoną koszulkę w której najpierw ja, a później mój chłopak spaliśmy kilka nocy, żeby dobrze nasiąknęła naszym zapachem >:D
Ogólnie powiem szczerze, że niepotrzebnie się tak martwiłam.
Niestety Szczurki bardzo źle zniosły fakt kilkunastodniowej przeprowadzki. Długo nie mogły się zaaklimatyzować w moim pokoju. Po 2tygodniach było już trochę lepiej, jednak wtedy czekało mnie kolejne 400km drogi ze Śląska do mojego chłopaka, który mieszka w Wielkopolsce. Jechałyśmy pociągiem 7godzin. Kilka osób z przedziału bardzo pozytywnie zareagowało na ich obecność :) robili sobie zdjęcia itp. W domu mojego chłopaka,szczurcie potrzebowały dużo mniej czasu. W zasadzie trzeciego dnia zachowywały się już całkiem swobodnie. Tak jakby były szczęśliwe, że wreszcie nasze stado jest w komplecie.
W poniedziałek czeka nas powrót do Holandii. Tym razem już prawie wcale nie stresuje sie podróżą.

Pozdrawiam!
Ratatuj1
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 29, 2016 10:05 pm

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: Ratatuj1 »

Witam i dziękuje za przydatne informacje
gunbarto
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 26, 2016 2:31 am

Re: WITAM WSZYSTKICH

Post autor: gunbarto »

Witam witam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”