Szukamy miłości :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Malroy
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 14, 2015 3:21 pm

Szukamy miłości :)

Post autor: Malroy »

Witam.

Z żoną myślimy o parce szczurków. Wiele lat temu byłem na nie uczulony. Myślę, że teraz jest ok, ale chciałbym zobaczyć czy mam cały czas uczulenie. Czy znajdzie się dobra dusza z torunia lub okolic, którą mogę odwiedzić i zobaczyć jak reaguję na szczurka. Mogę zapłacić za wizytę. Nie chcielibyśmy ryzykować bez sprawdzenia. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Borys
MrSnow
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 14, 2015 1:22 pm

Re: Szukamy miłości :)

Post autor: MrSnow »

nie znam sie dobrze na szczurkach ale chyba lyse szczurki fuzz antyalergiczne
Awatar użytkownika
Vikikkii
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 01, 2015 1:39 am

Re: Szukamy miłości :)

Post autor: Vikikkii »

Parce ? Mam nadzieję że masz na myśli samczyk + samczyk lub samiczka + samiczka .. ( szczurki muszą być tej samej płci lub kastrat )

Co do szczurków , łyse same w sobie nie uczulają tylko ich mocz podrażnia .. Jeśli masz alergie polecam samiczki ponieważ samce bardziej podrażniają alergików .. :) Jednak lepiej przed zaadoptowaniem upewni się w 100% że możesz je trzymać .. ;)
Malroy
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 14, 2015 3:21 pm

Re: Szukamy miłości :)

Post autor: Malroy »

Myśleliśmy o dwóch chłopakach. Czy młoda zrobić sobie testy na sierść i mocz oddzielnie, ktoś wie ?
Awatar użytkownika
PaniCiurowa
Posty: 359
Rejestracja: pn gru 17, 2012 4:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szukamy miłości :)

Post autor: PaniCiurowa »

Sierść w przypadku szczurów uczula znacznie rzadziej, najczęściej jest to mocz - w niektórych przypadkach również już po wyparowaniu (unoszący się w powietrzu) może wywołać reakcję alergiczną.
https://zrzutka.pl/z/phidippusregius - Dorzuć grosz na moje marzenie. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”