Wypada się przywitać

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rusałka
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 26, 2016 5:16 pm

Wypada się przywitać

Post autor: Rusałka »

Witam Was wszystkich, jestem młodą dziewczyną, interesującą się botaniką, entomologią i demonologią słowiańską.
Miałam kilka lat temu parkę szczurzych przyjaciół. Znowu chciałabym cieszyć się z miłych mym sercu ogonków.
Dlatego szukam informacji na temat wystaw i hodowców w okolicach Warszawy, aby odnaleźć młode Point Siamese Rex Dumbo,
Dumbo teddy rex, nad którymi pragnę roztoczyć opiekę :tummykiss: :serducho:


Pozdrawiam,
Rusałka.
Na Wyspie (Wiecznie kwitnących) Jabłoni: Cirilla, Fiona, Nimrodel, Luna, Eru, Nimfa, Anieł, Duszek, Stokrotka, Frodo
~*~*~*~
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." ~ Mały Książę
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wypada się przywitać

Post autor: Torakuta »

Demonologia słowiańska <3 oh yeaaah (uwielbiam, ilustruję i nawet zajmuje się odtwarzaniem dorobku Słowian w postaci krajkowania/szycia i robienia za słowiankę na różnego rodzaju pokazach).

Znaleźć takie to ciężko z tego co widziałam większość tutaj propaguje adopcje a o ile zawsze dobrze odratować ogona to znalezienie takich jak mówisz jest dość wątpliwe. Osobiście nie polecam szukać po sklepach bo z autopsji wiem jak to wygląda i można dostać cudownego wsobniaczka (z pakietem chorób w gratisie).
Polecane hodowle http://shsrp.pl/hodowle/ + http://zirraelrattery.cba.pl/

Są też inne hodowle tak zwane "pseudo" choć ja nie wrzucałabym ich wszystkich do jednego worka. Jak dla mnie to że ktoś woła pieniądze za szczura a nie należy do stowarzyszenia nie oznacza od razu że ma rozmnażalnie w piwnicy i męczy zwierzaki.

Powodzenia w szukaniu :3 Sama mam syjamka rexa i ciężko odmówić im uroku~
Obrazek
Rusałka
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 26, 2016 5:16 pm

Re: Wypada się przywitać

Post autor: Rusałka »

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Szczurek nie koniecznie musi być dokładnie taki jak napisałam. Ogólnie szukam młodego dumbo, nie koniecznie rexa, ale najlepiej ze względów sentymentalnych, w kolorach beżu, ewentualnie bieli :)
Na Wyspie (Wiecznie kwitnących) Jabłoni: Cirilla, Fiona, Nimrodel, Luna, Eru, Nimfa, Anieł, Duszek, Stokrotka, Frodo
~*~*~*~
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." ~ Mały Książę
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Wypada się przywitać

Post autor: Torakuta »

O to już prościej :P
Sprawdź te hodowle co podesłałam plus polecam zajrzeć tutaj https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts nowe szczury do oddania są praktycznie codziennie jak nie lepiej. Może coś podpasuje :3
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”