Cześć :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Cześć :)

Post autor: zosiek29 »

Nie jestem pewna jak ma wyglądać wątek powitalny na tym forum, więc zrobię to spontanicznie.
Jestem Zosia, od ok. 4 lat zajmuję się szczurami. W domu mam istny zwierzyniec, bo aż 7 kotów ( najwięcej było ich w 2013 roku, bo aż 15 ;) ) Od dziecka sprawowałam pieczę nad zwierzakami, wychowywałam się z nimi,iż gdyż ponieważ jestem trochę aspołeczna :) Przez moje życie przewinęły się dwa kochane szczurasy - Borys i Igor, których teraz niestety nie ma z nami. Miały swoje lata, przebyte choroby, coś się zaczyna i kiedyś musi skończyć. Od piątku zawitał u mnie Lucyfer ( Lucek ), łysy, pocieszny szczurek, którego choroba skumulowana dodatkowo z moją obecną trudną sytuacją życiową, skłoniła mnie do poszukania pomocy oraz wsparcia w internecie. Nawet nie tyle co dla zdrowia Małego ( choć to oczywiście główny cel ), ale również dla własnego komfortu psychicznego. Cóż, bardzo miło mi zawitać wśród Was :)
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć :)

Post autor: unipaks »

Hej! :)
Przeglądaj forum,czytaj i zdobywaj informacje i udzielaj się ;) Luckowi życzę zdrowia no i prędko kumpla, jeśli jeszcze jest sam :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”