Witam! :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
snowwy
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 30, 2016 7:27 am

Witam! :)

Post autor: snowwy »

Hej, jestem tu nowa i chciałam się przedstawić. :) Jestem Kasia, mam 15 lat i aktualnie nie mam szczurków. Staram się "uszczurwić" rodziców :P . Mamę już prawie przekonałam więc jestem na dobrej drodze! ;D Pomimo iż nie mam ogonów to po całej szafie walają mi się szczurze mebelki, heh :D tak więc lubię szyć. Oprócz tego mam dwa psy, kundelki i łownego kota (mieszkam na wsi w świętokrzyskim) ::) . Od półtora roku marzę o szczuraskach, a od roku poczytuje forum. Rzecz jasna przestudiowałam już niby całe, jednak czasem znajduję coś nowego, istna kopalnia wiedzy!! ;D Oprócz tego jestem włosomaniaczką... :D ::) Długo się nie ujawniałam, pewnie dlatego, że nie miałam po co, bo pytań chyba nie ma już jakich zadać! Zawsze jak coś mnie zastanawia wchodzę na forum i mam gotową odpowiedź, niesamowite! :P Ok, to chyba tyle o mnie! ;D No to pozdrawiam wszystkich cieplutko!! :-* :-* :-*
Ze mną dwójka chłopców- Marcel i Norbert :D

"To dziwne, jak niewidzialność popsuła ci wzrok."~ A. D.♡
Molciak
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 09, 2016 12:52 am

Re: Witam! :)

Post autor: Molciak »

Powodzenia w uszczurowianiu i witam! :)
Moje dziewczynki, Aiko, Naomi, Bella i Pipi <3.
+Szary :-* ::)
Za tęczowym mostem: moja kruszynka Biały-Lucky. [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam! :)

Post autor: unipaks »

Serdecznie witamy! mam nadzieję, że uda ci się rodziców przekonać i i doczekasz się własnych ogonków w domu:)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”